foto

ДЕМІШЕВА
Олена Миколаївна


  •   Посада - Секретар міської ради
  •   Дата народження -25 травня 1985 року
  •   Місце народження - Сумська область, Путивльський район, смт. Новослобідка
  •   Освіта - Вища з 2002 року по 2007 роки навчалась у Сумському національному аграрному університеті за спеціальність «Облік-аудит»
  •   Телефон роб. (05444) 2-26-17
  •   Облікова картка
Декларація

Графік прийому громадян депутатами Глухівської міської ради сьомого скликання

 

Вибор-

чого

округу

Межі депутатського округу

Прізвище, ім’я,

по батькові

депутата

Місце прийому виборців, дні і години
1

Вулиці:

Пушкіна, 58-74, 77, 79, 81, 83;Героїв Крут, 1, 2, 3, 4.

Хроленко

Тетяна

Олександрівна

Міськвиконком, каб. 11,

вул.Шевченка,6

2-й четвер кожного місяця

з 16.00 до 18.00 год

2

Вулиці:

Ушакова; Есманський шлях; Пушкіна, 76, 78, 84-105.

Смирнова

Тетяна

Михайлівна

Міськвиконком, каб. 11,

вул.Шевченка,6

остання п’ятниця кожного місяця

з 16.00 до 18.00 год

3

Вулиці:

вулиці Ковпака, 1, 3, 5, 7; Ціолковського, 14.

Громак

Лариса

Анатоліївна

Управління соціального захисту населення, вул.Курлука, 1/3,

1-й четвер кожного місяця

з 13.00 до 17.00 год

Мандріка

Валерій

Анатолійович

Центр позашкільної освіти

вул.Вознесенська, 46

2-а середа кожного місяця

з 15.00 до 18.00 год

4

Вулиці:

Києво-Московська, 8; Ціолковського, 8, 9, 11, 12, 13.

Сорока

Сергій

Іванович

Офіс «Українське об'єднання патріотів —УКРОП», вул.Спаська, 1,

остання субота кожного місяця

з 10.00 до 12.00 год

5

Вулиці:

 Ковпака, 2, 4; Героїв Крут, 8, 10

Мандріка

Валерій

Анатолійович

Центр позашкільної освіти

вул.Вознесенська, 46

2-а середа кожного місяця

з 15.00 до 18.00 год

Товстуха

Петро

Володимирович

Міськвиконком, каб. 11,

вул.Шевченка,6

3-я п’ятниця кожного місяця

з 15.00 до 17.00 год

6

Вулиці:

вулиці Вокзальна; Гоголя; Індустріальна; Києво-Московська, 2-7, 9, 11, 13-15; Рильський шлях;Хреннікова;Промислова.

Провулок:Гоголя.

Буйков

Сергій

Олександрович

Магазин «Динамо»,

вул.Києво-Московська,55,

1-й четвер кожного місяця

З 17.00 до 19.00 год

7

Вулиці:

 Києво-Московська, 17, 21, 23-27; Чкалова, Лобачевського, Нова.

Провулки: Водотеченський 1-16, 18, 20, 22; Гастелло; Новий.

Буйков

Сергій

Олександрович

Магазин «Динамо»,

вул.Києво-Московська,55,

1-й четвер кожного місяця

З 17.00 до 19.00 год

Халявко

Микола Олександрович

Офіс СК «Княжа»

вул.Вознесенська, 44,

кожну п’ятницю кожного місяця

з 15.00 до 17.00 год

8

Вулиці:

Вознесенська, 1-14, 16-18, 20;Сенченка;Космонавтів;Поліська.

Деркач

Сергій

Олександрович

Бувший завод ЗОТ(пилорама),

вул. Гоголя, 10,

кожний день

з 08.00 до 17.00 год

Заїка

Віктор Володимирович

Міськвиконком, каб. 11,

вул.Шевченка,6

3-й четвер кожного місяця

з 17.00 до 19.00 год

9

Вулиці:

Гришка, 1-27 (непарна сторона); Курлука; Ханенка.

Михайлик

Тетяна

Владиславівна

Міськвиконком, каб. 11,

вул.Шевченка,6

2-а середа кожного місяця

з 15.00 до 17.00 год

10

Вулиці:

Дівовича; Козельського; Кульбаки;Сковороди; Спаська, 37, 39а, 41, 43-45, 47, 49-156; Гришка 2-48 (парна сторона).

Провулки:

Водотеченський 17, 19, 21, 24-50; Крупецький; Угловий.

Михайлик

Тетяна

Владиславівна

Міськвиконком, каб. 11,

вул.Шевченка,6

2-а середа кожного місяця

з 15.00 до 17.00 год

11

Вулиці:

Вознесенська, 15, 24, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44;Києво-Московська, 29, 33-35, 37, 39, 41, 43: Спаська, 17, 23-36, 38, 40, 42, 46, 48; Ціолковського, 1, 3, 4, 6а, 6б.

Бурлака

Юрій

Олександрович

Офіс депутатської групи «Воля нарорду»,пл. Рудченко, 1, 2-й поверх

понеділок кожного місяця

з 14.00 до 16.00 год

Сахошко

Юлія

Володимирівна

Магазин «Стиль» офіс № 5,

вул. Києво-Москвоська,51,

1-й понеділок кожного місяця

з 16.00 до 18.00 год

12

Вулиці:

Києво-Московська, 12, 16, 18, 20, 22; Ціолковського, 5, 6, 7.

Провулки:

Вознесенський.

Мандріка

Валерій

Анатолійович

Центр позашкільної освіти

вул.Вознесенська, 46

2-а середа кожного місяця

з 15.00 до 18.00 год

Сорока

Сергій

Іванович

Офіс «Українське об'єднання патріотів —УКРОП», вул.Спаська, 1,

остання субота кожного місяця

з 10.00 до 12.00 год

13

Вулиці:

Ціолковського, 2; Шевченка, 10а, 12.

Заїка

Віктор Володимирович

Міськвиконком, каб. 11,

вул.Шевченка,6

3-й середа кожного місяця

з 15.00 до 17.00 год

Савицька

Інна

Михайлівна

ГНПУ ім.О.Довженка, 7 корпус, ауд.108, вул.Терещенків,45

четвер кожного місяця

з 12.00 до 16.00 год

14

Вулиці:

Інститутська, 20-40а, 42, 44, 46, 52, 54; Каплунова; Партизан Глухівщини; Пушкіна, 10, 12, 14-57, 59, 61, 63; Вознесенська, 19, 23, 25а-27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 43, 45, 45а, 48, 50, 52, 54-82.

Провулки:

Ветеринарний;Олексіївський;Толстого;Шевченка, 8-59.

Овсієнко

Тетяна

Олександрівна

Міськвиконком, каб. 11,

вул.Шевченка,6

2-й четвер кожного місяця

з 16.00 до 18.00 год

15

Вулиці:

Гарматна, 8, 10, 12, 14-25; Інститутська, 3а-19; Києво-Московська, 49; Спаська, 1-14, 18-22; Путивльська, 2-46 (парна сторона), 3-37 (непарна сторона); Героїв Небесної Сотні14, 16-25; Павлова; Івана Мазепи 12-16; Шевченка, 2, 2а, 10.

Буйков

Олександр

Сергійович

Магазин «Динамо»,

вул.Києво-Московська,55,

3-й четвер кожного місяця

З 17.00 до 19.00 год

Сегеда

Тарас

Миколайович

Міськвиконком, каб. 11,

вул.Шевченка,6

3-я середа кожного місяця

з 15.00 до 17.00 год

16

Вулиці:

Суворова, 47, 49, 51-68; Сергєєва-Ценського; Мира; Лермонтова; Путивльська, 39, 41, 43, 45, 47-119.

Провулки:

Путивльський, Лермонтова, СергєєваЦенського.

Рябуха

Алла

Петрівна

ЗОШ №2,

вул. Інститутська, 49,

1-а п’ятниця кожного місяця

З 14.00 до 16.00 год

Сегеда

Тарас

Миколайович

Міськвиконком, каб. 11,

вул.Шевченка,6

3-я середа кожного місяця

з 15.00 до 17.00 год

17

Вулиці:

Валова, 2-76, 78, 80, 82, 84-122; Києво-Московська, 53-67; Терещенків, 49.

Провулки: Кооперативний; Пожежний; Михайлівський.

Буйков

Олександр

Сергійович

Магазин «Динамо»,

вул.Києво-Московська,55,

3-й четвер кожного місяця

З 17.00 до 19.00 год

Скрипник

Євген

Васильович

3-а обласна спеціалізована психіатрична лікарня, каб. №3,

вул. Інститутська,3,

середа кожного місяця,

з 12.00 до 14.00 год

18

Вулиці:

Києво-Московська, 32; Терещенків, 28, 32, 53, 55-57, 59, 61;Спартака.

Провулки:

Поштовий; Спартака; Ушинського.

Понирко

Андрій

Петрович

Офіс «Українське об'єднання патріотів —УКРОП», вул.Спаська, 1,

1-а неділя кожного місяця,

з 09.00 до 11.00 год

Скрипник

Євген

Васильович

3-а обласна спеціалізована психіатрична лікарня, каб. №3,

вул. Інститутська,3,

середа кожного місяця,

з 12.00 до 14.00 год

19

Вулиці:

Валова, 77, 79, 81, 83, 124-132;Анни Ярославни; Заболотного; Терещенків, 1-23 (непарна сторона); Суворова, 29, 31, 33, 37, 39-41, 43, 45, 48, 50; Червона Гірка, 1-47; Слобідська, 38-46.

Провулки:

Кошового, Червона Гірка; Чайкіної.

Карлов

Андрій

Ігоревич

Офіс «Українське об'єднання патріотів —УКРОП», вул.Спаська, 1,

2-а субота кожного місяця,

з 12.00 до 14.00 год

20

Вулиці:

Гарматна, 1-7, 9, 11, 13;Терещенків, 2-22 (парна сторона), 22а, 22б, 22в, 24, 24а, 24б, 29-43; Івана Мазепи, 2-10; Героїв Небесної Сотні, 2-13, 15.

Провулки:Бульварний.

Карлов

Андрій

Ігоревич

Офіс «Українське об'єднання патріотів —УКРОП», вул.Спаська, 1,

2-а субота кожного місяця,

з 12.00 до 14.00 год

Савицький

Олексій

Дмитрович

Національний заповідник у м. Глухові,

вул. Шевченка,30,

2-й вівторок кожного місяця,

з 15.00 до 17.00 год

21

Вулиці:

Апостола, Куліша, Ернста, П.Голобородька, Некрасова, Лобисевича, Спортивна, Польова, Жужоми, Туманського, Туптали, Уманця, Уютна; Суворова, 3-27, 30, 32, 34-36, 38, 42, 44.

Провулки:

 Космодем’янської, Некрасова, Пісочний, Проїзний.

Ільїна

Ніна

Михайлівна

Міськвиконком, каб. 11,

вул.Шевченка,6

1-а середа кожного місяця,

з 15.00 до 17.00 год

Москаленко

Анатолій Олександрович

МП «Мобус»,

вул.Суворова, 4,

3-й понеділок кожного місяця,

з 8.00 до 10.00 год

22

Вулиці:

Слобідська, 1-36; Заводська, Комунальна, Робоча, Хмельницького; Червона Гірка, 48-66; Березовського.

Провулки:

Будівельний, Комунальний, Павлівка, Слобідський, Березовського.

Сахошко

Юлія

Володимирівна

Магазин «Стиль» офіс № 5,

вул. Києво-Москвоська,51,

1-й понеділок кожного місяця

з 16.00 до 18.00 год

23 с. Сліпород

Гриб

Володимир

Іванович

Магазин «Європа»,

вул.Ціолковського, 11а,

1-й вівторок кожного місяця

з 14.00 до 16.00 год

Демішева

Олена

Миколаївна

Міськвиконком, каб. 21,

вул.Шевченка,6

1, 3-я п’ятниця  кожного місяця

з 15.00 до 17.00 год

24

Вулиці:

М.Василенка, Лугова, Зарічна; Києво-Московська, 36, 38, 40, 42, 46.

Провулки:

М.Василенка, Луговий, Зарічний.

Кіяшко

Анатолій

Іванович

Глухівська центральна районна поліклініка, каб. 9,

вул. Києво-Московська, 47

1-й,3-й четвер кожного місяця

з 15.00 до 17.00 год

Колоша

Микола Олександрович

КП «Тепловий район»,

вул. Києво – Московська,14,

останній вівторок кожного місяця,

з 14.00 до 17.00 год

25

Вулиці:

Кутузова, О.Безбородька, Курчатова, Матросова, Мічуріна, Південна, Рудченка, Румянцева, Ватутіна.

Провулки:

Мічуріна, Рудченка, Боїнський.

Михайлик

Тетяна

Владиславівна

Міськвиконком, каб. 11,

вул.Шевченка,6

2-а середа кожного місяця

з 15.00 до 17.00 год

Прокопенко

Володимир

Михайлович

Офіс депутатської групи «Воля нарорду»,

пл.Рудченко,1,

2-й вівторок кожного  місяця,

з 14.00 до 17.00 год

26

Веригінська, 37-93 (непарна сторона);Різдвяна, Тургенєва, Короленка, Корольова, Лесковського;Маяковського.

Провулки:

Сотницький, Бригадний, Молодіжний, Партизанський, Слоутський, Шкільний.

Гурець

Елла

Анатоліївна

НВК №4, пров.Школьний,1

Кожний понеділок місяця

з 15.00 до 17.00 год

Смирнова

Тетяна

Михайлівна

Міськвиконком, каб. 11,

вул.Шевченка,6

остання п’ятниця кожного місяця

з 16.00 до 18.00 год

27

Вулиці:

І.Богуна, Дорошенків, М.Мурашка, Довженка; Веригінська, 44-120 (парна сторона); Молодіжна, Островського, Декабристів.

Провулки:

Дорошенків, І.Богуна, Сєрова, Козацький, Довженка.

Демішева

Олена

Миколаївна

Міськвиконком, каб. 21,

вул.Шевченка,6

1, 3-я п’ятниця  кожного місяця

з 15.00 до 17.00 год

28

Вулиці:

Веригінська, 1-35, 36, 38, 40, 42, 42а; Черняховського, Київський шлях, Репіна, площа Ярмаркова.

Провулки: Репіна, Веригінський, Ярмарковий.

Овсянко

Галина

Петрівна

Міськвиконком, каб. 11,

вул.Шевченка,6

останній понеділок кожного місяця

з 10.00 до 12.00 год

Хоруженко

Тетяна

Володимирівна

Магазин «Європа»,

вул.Ціолковського, 11а,

2-й вівторок кожного місяця

з 14.00 до 16.00 год

29

Вулиці:

Святошна 1-21, 22, 24, 26; Баришева, Грибоєдова, Заозерна, Квасова, Котляревського, Ломоносова, Й.Шкловського, Марченка, Паркова, Пивоварова, Чехова.

Провулки: Ломоносова, Пивоварова.

Белінський

Дмитро Олександрович

НВК №5,

вул. Покровська,65,

остання п’ятниця кожного місяця

з 17.00 до 19.00 год

30

Вулиці:

Святошна 23, 25, 27-80; Берегова. Покровська, Разіна, Руднєва, Добролюбова, Франка.

Провулки:Святошний, Усівський, Франка.

Белінський

Дмитро Олександрович

НВК №5,

вул. Покровська,65,

остання п’ятниця кожного місяця

з 17.00 до 19.00 год

31

Вулиці:

Благодатна, Трьохсвятська 1-30а, 30б, 31, 33, 33а, 35;Пилипа Орлика, Пушкіна 1-9, 11, 13 , Терещенків, 65-91 (непарна сторона), 36, 38, 40, 44.

Провулки:Трьохсвятський, Ентузіастів.

Литвиненко

Анатолій

Васильович

Приміщення бібліотеки ГАТІ СНАУ,

вул.Терещенків,36,

вівторок кожного місяця

з 16.00 до 18.00 год

Фетищенко

Віктор

Федорович

Міськвиконком, каб. 11,

вул.Шевченка,6

остання середа кожного місяця

з 15.00 до 17.00 год

32

Вулиці:

Терещенків 48-80 (парна сторона), 93-121, Шевченка 1, 5-9, 11, 14-118; Залізнична, Є.Онацького, Московська, Озерна, Садова, Трьохсвятська32, 34, 37, 37а, 38, 39, 40, 41, 41а, 44.

Провулки:Шевченка 1-7, Є.Онацького, Залізничний.

Овсянко

Галина

Петрівна

Міськвиконком, каб. 11,

вул.Шевченка,6

останній понеділок кожного місяця

з 10.00 до 12.00 год

Фетищенко

Віктор

Федорович

Міськвиконком, каб. 11, вул.Шевченка,6

остання середа кожного місяця

з 15.00 до 17.00 год

33

Вулиці:

Вознесенська 47, 49, 51, 53, 84-90; Генерала Грекова, Годунівська, Професора Бєлявського, Молодогвардійців, Лосенка, Зелена; Інститутська 41, 43-43а, 45, 47-51, 53, 55-132; Шапоріна, Комарова, К. Реви, Пирогова, Сєдова.

Провулки: Годунівський, Кузнечний.

Ільїна

Ніна

Михайлівна

Міськвиконком, каб. 11,

вул.Шевченка,6

1-а середа кожного місяця

з 15.00 до 17.00 год

34

 

 

 

 

За адресою

Вулиці:

Гагаріна, Ковалевської, Сонячна, Нарбутів, Черешнева, Джерельна, Павла Полуботка, Набережна, Осипенка, Леонова.

Провулки:Гагаріна.

 

вул.Гарматна, 2, місто Глухів із 1 вересня функціонує громадська приймальня народного депутата України О.Л. Сугоняко

 

Понирко

Андрій

Петрович

 

 

 

Офіс «Українське об'єднання патріотів —УКРОП», вул.Спаська, 1,

1-а неділя кожного місяця

з 09.00 до 11.00 год

 

 

gerb sm2017 © Всі права захищено.
Глухівська міська рада Сумської області
mishel
ТЕРЕЩЕНКО МІШЕЛЬ

міський голова

41400 Україна, Сумська обл., м.Глухів, вул.Шевченка 6
Tел.: (05444) 2 21 15
Факс.: (05444) 3 27 56
Email: glhgor@ukr.net