12 ЧЕРВНЯ –ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ З ДИТЯЧОЮ ПРАЦЕЮ

Всесвітній День боротьби з дитячою працею встановлений Міжнародною організацією праці, яка бореться з проявами експлуатації дітей на різних рівнях. Перші заходи присвячені цьому дню відбулись ще в 1997 році в Осло.
Щасливі та здорові діти – щасливі батьки, а значить – щаслива країна. На жаль, навіть у наші дні, у ХХІ століття, у світі ще є країни, де маленькі дітлахи змушені тяжко працювати для того, щоб їхня сім’я просто змогла вижити.
Після вторгнення російської федерації на територію України, масових переміщень громадян із зон активних бойових дій багато українських родин опинилися в надскладній життєвій ситуації. Маленькі українці мужньо переносять всі тяготи військового часу, дорослішають раніше та прагнуть допомагати своїм рідним.
Діти – це майбутнє будь-якої нації. Разом ми можемо створити світ, де кожна дитина матиме можливість вирости сильною, творчою та щасливою особистістю!
додаток 1
додаток 2