• Головна

СУЧАСНИЙ КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР

 

В усіх країнах колективний договір традиційно розглядається як бажаний засіб фіксації заробітної плати та інших умов найму, регулювання відносин між роботодавцями і працівниками. Гнучкість і пристосованість колективних договорів давно підтверджені практикою, бо їх результати відповідають життєвим інтересам соціальних партнерів та їх представників.

Продовжити

Порядок ведення обліку доходів і витрат самозайнятими особами з 01.01.2021 року

 

Глухівська ДПІ Головного управління ДПС у Сумській області інформує, що з 01.01.2021 року відмінено обов’язкове ведення паперових Книг обліку доходу та витрат, Книг обліку доходів. Закон України від 14 липня 2020 року № 786-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо функціонування електронного кабінету та спрощення роботи фізичних осіб - підприємців» змінив порядок ведення обліку доходів і витрат самозайнятими особами.

Продовжити

Порядок ведення обліку доходів і витрат самозайнятими особами з 01.01.2021 року

 

Наразі, враховуючи актуальність звітного періоду платники можуть створювати та надсилати до контролюючих органів в електронному вигляді: податкову декларацію платника єдиного податку – фізичної особи-підприємця та податкову декларацію платника єдиного податку третьої групи – юридичної особи; податковий розрахунок сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку (податковий розрахунок за ф. 1-ДФ); звіт щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування; повідомлення про прийняття працівника на роботу.

Продовжити

Скористайтесь можливостями Електронного кабінету платника

 

Глухівська ДПІ ГУ ДПС у Сумській області області нагадує, що для створення якісних умов обслуговування платників, спрощення процедури взаємодії платників податків і податкових органів та прискорення електронного документообігу між ними, Державною податковою службою  розроблена та підтримується в актуальному стані інформаційно-телекомунікаційна система «Електронний кабінет» платника.

Продовжити

gerb sm2017 © Всі права захищено.
Глухівська міська рада Сумської області

      

міський голова 
Вайло Надія Олексіївна

41400 Україна, Сумська обл., м.Глухів, вул.Шевченка 6
Tел.: (05444) 2 21 15
Факс.: (05444) 3 27 56