З МЕТОЮ ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРІВ В УКРАЇНІ ВІДБУДЕТЬСЯ МІТИНГ-РЕКВІЄМ

Дорогі українці! Шановні співвітчизники!

Наближається скорботна дата, яка щороку нагадує українцям про страшні наслідки окупації України більшовицькою Росією. Найжорстокішою помстою рядянського режиму за прагнення українського народу до незалежності й самостійного державного існування стали три хвилі Голодоморів, які нині признано найжорстокішими запланованими злочинами в історії людства, бо ніякі війни та нищення народів не зрівняються з масштабністю виморювання українського населення.

Продовжити

ПРО ПЕРЕНЕСЕННЯ ДРУГОГО ПЛЕНАРНОГО ЗАСІДАННЯ ШОСТОЇ СЕСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

Згідно розпорядження міського голови №237-ОД від 22.11.2017 року друге пленарне засідання шостої сесії міської ради сьомого скликання, призначене на 10.00  23 листопада 2017 року, переноситься на 15.00 27 листопада 2017 р. у зв’язку зі службовою необхідністю.

ГЛУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА ПОВІДОМЛЯЄ

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2011 р. № 238 «Про Єдиний державний реєстр громадян, які потребують поліпшення житлових умов», Глухівська міська рада повідомляє, що громадянам, які перебувають на квартирному обліку при виконавчому комітеті міської ради та потребують поліпшення житлових умов, в терміновому порядку необхідно пройти перереєстрацію.

Продовжити

МІСЬКИЙ ГОЛОВА ГЛУХОВА ПОТРАПИВ ДО "РЕЙТИНГУ УКРАЇНСЬКИХ МЕРІВ-ІННОВАТОРІВ"

Видання "Українська правда" разом з Міжнародним самітом мерів реалізовують проект "Рейтинг українських мерів-інноваторів", мета якого – продемонструвати міста з населенням до 500 тисяч осіб, де найуспішніше впроваджуються інновації.