У ШКОЛІ МИСТЕЦТВ ВІДБУВСЯ ШКІЛЬНИЙ КОНКУРС СЕРЕД УЧНІВ ФОРТЕПІАННОГО ВІДДІЛУ

22 лютого у глухівській школі мистецтв  відбувся шкільний конкурс серед учнів фортепіанного відділу "Хочу грати на роялі", за умовами якого кожен учасник мав виконати п'єсу на вибір. Але, не дивлячись на досить легкі умови змагань, не кожен учень відділу зміг стати учасником заходу.

Продовжити

ПРО СТАН ЗАХВОРЮВАНОСТІ НАСЕЛЕННЯ МІСТА НА ГРИП ТА ІНШІ ГРВІ В ЕПІДЕМІЧНИЙ СЕЗОН 2017-2018 Р.Р. СТАНОМ НА 23.02.2018)

Показник захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції (ГРВІ) за 8 тиждень на території міста збільшився в порівнянні з минулим тижнем в 1,8 разів і перевищує середньо обласний показник на 63,31%. Рівень захворюваності становить 1200,3 на 100 тис. населення, що вище середньообласного порогового рівня - 735,0 на 100 тис. населення.

Продовжити

МІН’ЮСТ ЗАПУСТИВ ПРОЕКТ «Я МАЮ ПРАВО! НА ВИКОНАННЯ РІШЕННЯ СУДУ»

В рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції «Я МАЮ ПРАВО!» почав діяти новий напрямок, який надасть українцям вичерпну інформацію про те, як реалізувати своє право на виконання судового рішення.