ПЕРЕГОНИ В ГЛУХОВІ СУДНОМОДЕЛІСТІВ З УСІЄЇ УКРАЇНИ

З 12 по 15 липня 2018 року у нашому місті на узбережжі Скоропадського озера проходив відкритий Чемпіонат України та Всеукраїнські змагання учнівської молоді з судномодельного спорту, швидкісні радіокеровані моделі, секція «М».

ПРОЙШОВ ТУРНІР З ФУТБОЛУ

15.07.2018 року на міському стадіоні «Дружба» відбувся XXVIII відкритий турнір з футболу серед ветеранів, пам’яті М.Ю. Паршикова. Було запрошено більше восьми команд, з різних обставин до участі в змаганнях прибули лише три, що не завадило провести турнір в дружній атмосфері наповненій командним духом у прагненні до перемоги.

ПРО БЕЗКОШТОВНУ СТЕРИЛІЗАЦІЮ ТВАРИН

Безпритульні  тварини не просто так з'являються на вулицях  нашого міста, втім як і в інших містах та селах України. Найчастіше це викинуті господарями тварини та їхнє потомство, часто тварини мігрують в місто із приміських районів.