«НЕБЕСНІ АКВАРЕЛІ»

16 січня міський краєзнавчий музей презентував персональну фотовиставку нашого земляка Віталія Максютенка «Небесні акварелі».

ПРО ПОГІРШЕННЯ ПОГОДНИХ УМОВ

Увага! Попереджаємо мешканців Глухова та гостей нашого міста про ПОГІРШЕННЯ ПОГОДНИХ УМОВ.

У зв’язку з виходом південного циклону з Балкан на території Сумської області 17-19 січня очікуються складні погодні умови: 17 січня - опади у вигляді снігу, вдень місцями сильний сніг, хуртовина, пориви південно-східного вітру 15-20 м/с, на дорогах місцями ожеледиця. Протягом доби 18-19 січня сильні опади у вигляді снігу, місцями з дощем, вдень 18 січня та вночі 19 січня місцями дуже сильний сніг, налипання мокрого снігу, ожеледь, хуртовина, снігові замети, пориви південного вітру 15-20 м/с, на дорогах ожеледиця.

РОЗЛУЧЕННЯ І РОЗПОДІЛ МАЙНА

Консультує Міністр юстиції України Павло Дмитрович ПЕТРЕНКО

Добрий день! Звертаюся до Вас, бо більше не знаю, в кого спитати. Ми з чоловіком прожили разом більше 20 років, виростили 2 дітей. Однак вже давно зрозуміли, що краще нам жити окремо, чекали лише, доки діти виростуть, стануть на ноги і почнуть самостійне життя. Зараз збираємо розлучатися. Тож прошу роз’яснити, яке майно ми маємо розділити, а яке ні?

КІР: ВІДПОВІДІ НА ЗАПИТАННЯ

Центр громадського здоров’я відповідає на найпоширеніші запитання стосовно кору, рівень захворюваності на який підвищився в Україні. Ось, що повинен знати кожен: