ЯК ОТРИМАТИ СУБСИДІЮ З 1 ТРАВНЯ

Управління соціального захисту населення Глухівської міської ради повідомляє, що з 1 травня субсидії для сплати житлово – комунальних послуг будуть призначатися після надання нових заяв від громадян. Крім заяви, потрібно подати декларацію про доходи та витрати, договір найму (оренди) житла (за наявності), копію договору про реструктуризацію заборгованості з оплати ЖКП (за наявності).

"ЖОВТИЙ" РІВЕНЬ ЕПІДЕМІЧНОЇ НЕБЕЗПЕКИ

Відповідно до рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на території Глухівської міської ради встановлюється «жовтий» рівень епідемічної небезпеки, відповідно до якого забороняється:
1) перебування в громадських будинках і спорудах, громадському транспорті без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно;

ПРОСТО ВЕСНА

Всі бачили, як зацвіли абрикоси і вишні? Як з першим теплом все забуяло? Деякі квітники просто вражають красою, скрізь тюльпани і нарциси, цвіте форзиція і всякі інші декоративні рослини.

НОВА ДОШКА ПОШАНИ

У Глухові оновили Дошку пошани. В цьому році не тільки вивісили портрети переможців конкурсу «Професіонал року-2020», а й відреставрували саму конструкцію.
  Глухів