ПРЕДСТАВНИКИ ЄС В УКРАЇНІ ВІДВІДАЛИ ГЛУХІВ

17 травня 2018 року до Глухова завітали поважні гості з Представництва Європейського Союзу в Україні, які  провели  низку зустрічей-презентацій програм та проектів Європейського Союзу в Україні під назвою «Пріоритети ЄС в Україні".

ШАНУЙМО УКРАЇНСЬКІ ТРАДИЦІІ!

Продовжилося святкування Дня вишиванки в Глухові музичною програмою "Шануймо українські традиції" біля скульптурної композиції Т.Г.Шевченку.
Глухівчани з задоволенням підспівували виконавцям запальних українських пісень та підтанцьовували в такт усі разом.

ГЛУХІВ ЦЕ УКРАЇНА

З нагоди Дня вишиванки глухівчани організували урочисту ходу, під час якої з задоволенням та гордістю демонстрували різнобарвні національні вишиванки на будь-який смак, співали українських пісень про вишиваночку та сині смереки. Учасники цього заходу вже вкотре довели, що Глухів - місто, де шанують споконвічні народні традиції, де жителі пишаються тим, що вони - українці.

НАРОДЖЕНІ У ВИШИВАНКАХ

17 травня, продовжуючи розпочату давніше традицію, за ініціативи ГО "Військово патріотичний рух "Джура" представники влади разом з громадськими активістами вже вкотре завітали до пологового будинку Глухівської ЦРЛ, щоб подарувати новонародженим чудові вишиваночки.