• Головна

ПРЕДСТАВНИКИ ЄС В УКРАЇНІ ВІДВІДАЛИ ГЛУХІВ

 17 травня 2018 року до Глухова завітали поважні гості з Представництва Європейського Союзу в Україні, які  провели  низку зустрічей-презентацій програм та проектів Європейського Союзу в Україні під назвою «Пріоритети ЄС в Україні".

Продовжити

ШАНУЙМО УКРАЇНСЬКІ ТРАДИЦІІ!

Продовжилося святкування Дня вишиванки в Глухові музичною програмою "Шануймо українські традиції" біля скульптурної композиції Т.Г.Шевченку. 
Глухівчани з задоволенням підспівували виконавцям запальних українських пісень та підтанцьовували в такт усі разом.

Продовжити

ГЛУХІВ ЦЕ УКРАЇНА

З нагоди Дня вишиванки глухівчани організували урочисту ходу, під час якої з задоволенням та гордістю демонстрували різнобарвні національні вишиванки на будь-який смак, співали українських пісень про вишиваночку та сині смереки. Учасники цього заходу вже вкотре довели, що Глухів - місто, де шанують споконвічні народні традиції, де жителі пишаються тим, що вони - українці.

Продовжити

НАРОДЖЕНІ У ВИШИВАНКАХ

17 травня, продовжуючи розпочату давніше традицію, за ініціативи ГО "Військово патріотичний рух "Джура" представники влади разом з громадськими активістами вже вкотре завітали до пологового будинку Глухівської ЦРЛ, щоб подарувати новонародженим чудові вишиваночки. 

Продовжити

gerb sm2017 © Всі права захищено.
Глухівська міська рада Сумської області
mishel
ТЕРЕЩЕНКО МІШЕЛЬ

міський голова

41400 Україна, Сумська обл., м.Глухів, вул.Шевченка 6
Tел.: (05444) 2 21 15
Факс.: (05444) 3 27 56
Email: glhgor@ukr.net