ДЕШЕВО – НЕ ОЗНАЧАЄ ЯКІСНО

19 вересня 2020 року відбулася чергова апаратна нарада під головуванням секретаря Глухівської міської ради Юрія Бурлаки.
Начальник управління житлово-комунального господарства та містобудування Глухівської міської ради Марія Сегеда інформувала про стан благоустрою м. Глухова. Передусім озвучила права та обов’язки підприємств, установ, організацій, закладів незалежно від форм власності та громадян у сфері благоустрою населених пунктів.

Продовжити

Перевірка регіональної системи оповіщення

До уваги населення міста Глухова !

Відповідно до розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 21.01.2020 № 18 – ОД « План про затвердження основних заходів цивільного захисту Сумської області на 2020 рік» 21 жовтня 2020 року о 10.00 буде проводитись річна технічна перевірка регіональної системи оповіщення з включенням електросирен централізованого запуску.

Stop_sexтинг

За даними світового огляду впливу пандемії коронавірусу на дітей в онлайн-просторі, в період карантину діти стали проводити на 80% більше часу онлайн, значно почастішали випадки булінгу з використанням інформаційно-комунікаційних технологій, а сексуальна експлуатація дітей в інтернеті збільшилась вдвічі.

Продовжити

“СИНДРOМ СТРУШЕНОЇ ДИТИНИ”: ЯК НЕ ДОПУСТИТИ НAЙСТРAШНІШОГО?

Під час карантинних обмежень зростає рівень стресу, особливо серед батьків новонароджених дітей. Це підвищує ризик вчинення насильства над дітьми.

Більшість батьків, що струшують свою дитину з метою її заспокоєння і взагалі не мають інформації про шкідливий вплив таких дій. Таке явище як «Синдром струшеної дитини» є фізичним та психологічним насильством щодо неї та призводить до ушкодження мозку, а в деяких випадках – має летальні наслідки.

В Україні відсутня офіційна статистика щодо кількості випадків струшування дітей та заподіяних внаслідок  цього травм. Хоча на теренах нашої країні це теж дуже поширене явище.

З метою захисту дітей та запобіганню ними травм, просимо здійснити перегляд відеоролику «Припиніть струшувати дитину», що носить соціально значимий,  некомерційний, характер.