• Головна

ПРО ПОДАЛЬШИЙ РОВИТОК ГАЛУЗІ КУЛЬТУРИ НА ТЕРИТОРІЇ ГЛУХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

 

У малій актовій залі Комунального закладу «Центр культури» Глухівської міської ради відбулась робоча нарада творчих працівників центру культури та клубних закладів-філій з начальником відділу культури міської ради Оленою Самощенко, яка проінформувала присутніх, що, відповідно до законів України «Про культуру», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури», 18 січня оголошено конкурс на заміщення посади керівника закладу.

Продовжити

МІТИНГ ДО ДНЯ СОБОРНОСТІ

 

Представники Глухівської міської ради на знак вшанування національних героїв, які в різні часи боролись за незалежність і свободу України, поклали квіти до Вічного вогню на Меморіалі пам’яті загиблих та біля знаку на честь Героїв Небесної сотні. Участь у мітингу взяли військовий комісар підполковник Сергій ХАРЧЕНКО та депутати міської ради.

Продовжити

Вітаємо з Днем Соборності України

 

Сьогодні, 22 січня, ми разом з усією Україною відзначаємо День Соборності. Згадуємо перше проголошення єдиної Української Народної Республіки у 1919 році, хоча прекрасно знаємо з історії, що боротьба українського народу за соборність своїх земель тривала віками. Продовжується ця боротьба і зараз.

Дорогі земляки! У важкі часи випробувань, на сьомому році російсько-української війни ми маємо чітко розуміти, в чому наша сила: у єдності і консолідації. Тільки так ми можемо разом будувати заможну, вільну, щасливу країну.

В цей день особливі побажання тим, хто боронить нашу свободу на сході. Вічна пам’ять усім загиблим за незалежність і свободу Україну.

У День Соборності України бажаю всім жителям громади добра та щастя!

З повагою міський голова Надія ВАЙЛО

 

При скороченні працівників не можуть пропонуватись декретні посади — Верховний Суд

 

Верховний Суд вказав на те, що відсутність працівника у зв'язку із хворобою, відрядженням, відпусткою не означає, що його посада стала вакантною.

Тож посада жінки, яка перебуває у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, не є вакантною і прийняття працівників на таку посаду можливе лише за строковим трудовим договором на період до виходу з відпустки для догляду за дитиною основного працівника.

Продовжити

gerb sm2017 © Всі права захищено.
Глухівська міська рада Сумської області

      

міський голова 
Вайло Надія Олексіївна

41400 Україна, Сумська обл., м.Глухів, вул.Шевченка 6
Tел.: (05444) 2 21 15
Факс.: (05444) 3 27 56