ПРЕЗЕНТАЦІЯ ЗБІРКИ ПЕТРА ТОВСТУХИ

19 квітня у читальній залі Глухівської  районної бібліотеки було дуже людно. Не дивлячись на сильний дощ та вітер, всі прийшли на презентацію збірки Петра Товстухи «Спогади прапорщика».. Це і учні шкіл, і студенти, військовослужбовці, люди поважного віку, друзі та колеги по перу Петра Володимировича.

ЛЕГАЛЬНА ПРАЦЯ – ЗАПОРУКА ГІДНОГО РІВНЯ ЖИТТЯ

Людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканність і безпека, визнаються Конституцією України найвищою соціальною цінністю. Згідно з Конституцією України кожна людина має право на працю, яку вона вільно обирає, або на яку вільно погоджується. Але ще чимало громадян живуть днем нинішнім, надаючи перевагу тимчасовим сумнівним вигодам, тому останнім часом усе частіше доводиться стикатися з таким негативним явищем, як використання найманої праці громадян без оформлення трудових відносин - «тіньовою» зайнятістю. «Тіньова» зайнятість і «тіньова» заробітна плата (так звана «зарплата в конвертах») – явища, що, на жаль, міцно увійшли в наше життя та набули значних масштабів.

Продовжити

ГРИГОРІЙ ІВАНОВИЧ ГАВРИЛЕНКО - УКРАЇНСЬКИЙ ХУДОЖНИК, ГРАФІК, МАЙСТЕР КНИЖКОВОЇ ІЛЮСТРАЦІЇ

17 квітня 2018 року міський краєзнавчий музей презентував виставку художника-графіка, нашого земляка, уродженця села Перемоги Глухівського району Григорія Івановича Гавриленка.

ПРАВА СВОЇ ЗНАЙ - ТА ПРО ПРАВИЛА І ОБОВ’ЯЗКИ НЕ ЗАБУВАЙ

Правове виховання дітей - обов’язкова умова формування життєвої компетентності особистості. На сучасному етапі розвитку суспільства право не тільки охоплює більшість сфер людської життєдіяльності, а й розширює межі своєї дії в міру ускладнення суспільних стосунків.