ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО НАМІР ЗДІЙСНИТИ ЗМІНУ ДІЮЧИХ ТАРИФІВ НА ПОСЛУГИ З ВИВЕЗЕННЯ ТПВ

Товариство з обмеженою відповідальністю «Зеленбуд» повідомляє про намір щодо підвищення тарифів на послуги з вивезення твердих потових відходів (ТПВ). Підвищення планується у зв’язку зі значним зростанням мінімальної заробітної плати та інших складових витрат.

ВІДБУВСЯ РОЗПОДІЛ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК УЧАСНИКАМ АТО

20 червня 2018 року о 10-00 в приміщенні актової зали виконавчого комітету Глухівської міської ради  комісією міської ради, створеною розпорядженням міського голови від 03.08.2015 року №131-ОД (зі змінами), було проведено розподіл, шляхом публічного жеребкування, земельних ділянок

СТВОРЕННЯ ОСББ: КРОК ЗА КРОКОМ

На апаратній нараді керівників управлінь, відділів та структурних підрозділів міської ради, керівників комунальних служб, підприємств, установ, організацій міста при міському голові начальник управління УЖКГ та М Глухівської міської ради Марія Сегеда ознайомила присутніх з механізмом управління спільним майном у багатоквартирному будинку за допомогою об’єднання його співвласників — ОСББ., та детально надала роз’яснення щодо порядку його створення.