• Головна

ЧЕМПІОНИ ІІІ ВОЛЕЙБОЛЬНИХ ЗМАГАНЬ СЕРЕД ЖІНОЧИХ КОМАНД НА ПРИЗИ ЗАСЛУЖЕНОГО ТРЕНЕРА УКРАЇНИ В.ПАВЛЕНКА

15 березня 2018 року м. Кролевець приймало вісім жіночих команд із Сумської та Чернігівської області на відкритих міських змаганнях з волейболу серед жіночих команд на призи Заслуженого тренера України Павленка Віталія Йосиповича.

Продовжити

ДЕНЬ МИСТЕЦТВА

 

     23 березня цього року виповнюється 55 років від дня народження відомого актора театру і кіно, народного артиста України, лауреата Національної премії імені Т. Шевченка, лауреата мистецької премії ім. А. Бучми, володаря двох премій «Київська пектораль» та премії Людина року -2004 Олексія Богдановича, який народився у селі Береза  Глухівського району.

Олексій Богданович – знаковий артист на українській сцені. Він завжди втілював шляхетний дух свого народу у виставах української та європейської класики. А його вишукана вимова ведучого національних церемоній та концертів піднесла актора до рівня голосу української культури. Творча біографія артиста розпочалася 1984 року на сцені Національного академічного драматичного театру ім. Івана Франка, куди він був запрошений після закінчення Київського державного інституту театрального мистецтва ім. І. Карпенка-Карого (педагоги Л. А. Олійник, А. М. Роговцева).

Продовжити

ЧЕРГОВИЙ ПРИЗОВ

Відповідно до Указу Президента України від 15.02.2018 № 33/2018 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової військової службу, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2018 році» черговий призов розпочнеться у квітні і травитиме два місяці.

Продовжити

gerb sm2017 © Всі права захищено.
Глухівська міська рада Сумської області
mishel
ТЕРЕЩЕНКО МІШЕЛЬ

міський голова

41400 Україна, Сумська обл., м.Глухів, вул.Шевченка 6
Tел.: (05444) 2 21 15
Факс.: (05444) 3 27 56
Email: glhgor@ukr.net