• Головна

ПРОЕКТ ПРОГРАМИ РОЗВИТКУ МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА

Шановні підприємці!

Просимо вас ознайомитись з проектом рішення Сумської обласної ради «Про проект Програми розвитку малого та середнього підприємництва в Сумській області на 2022 – 2026 роки» на сайті Сумської обласної ради за посиланням https://sorada.gov.ua/regulations/regulations-draft.html.

Продовжити

КІЛЬКІСТЬ ХВОРИХ НА COVID ЗБІЛЬШУЄТЬСЯ

У світі вже 114 млн. випадків захворювання на коронавірусну хворобу, з них летальних - 2,5 млн. (2,2%). В Україні на 1 млн. 350 тис. захворівших осіб - 26 тис. померлих (1,9%).

В Сумській області після невеличкого зниження останні два тижні реєструється збільшення хворих на COVID-19 (до 220 нових випадків за добу). Станом на 28 лютого область знаходиться на «жовтому» рівні епідемічної небезпеки. І від поведінки кожного з нас залежить швидкість розповсюдження вірусу.

Продовжити

1 БЕРЕЗНЯ – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ІМУНІТЕТУ!

 

Саме слово «Імунітет» походить від латинського слова «immunitas» і означає - звільнення.
Імунітет - здатність імунної системи зберігати цілісність і сталість внутрішнього середовища організму. Імунна система відповідає за два важливі процеси: заміну трансформованих або пошкоджених клітин різних органів тіла і захист від проникнення різного роду чужорідних агентів. Таким шляхом забезпечується протиінфекційний, протипухлинний захист і генетична стабільність організму.

Продовжити

КП «ГЛУХІВСЬКИЙ ВОДОКАНАЛ» ІНФОРМУЄ ПРО НАМІР ЗМІНИТИ ТАРИФИ

Шановні мешканці міста!

КП «Глухівський водоканал» інформує споживачів про намір здійснити зміну тарифів на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення для  всіх груп споживачів. Дана інформація оприлюднюється згідно Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України №130 від 05.06.2018 р. «Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності».

Продовжити

gerb sm2017 © Всі права захищено.
Глухівська міська рада Сумської області

      

міський голова 
Вайло Надія Олексіївна

41400 Україна, Сумська обл., м.Глухів, вул.Шевченка 6
Tел.: (05444) 2 21 15
Факс.: (05444) 3 27 56