ДО УВАГИ ПОСТРАДЖАЛИХ ВНАСЛІДОК НАСИЛЬСТВА ПІД ЧАС ВІЙНИ

Платформа допомоги врятованим - це онлайн-майданчик, на якому зібрані актуальні можливості, інструменти допомоги та контакти ключових сервісів підтримки постраждалих від війни.
Для кого створена платформа?
  • Для постраждалих від воєнних дій чи вимушено залишивших свою домівку Платформа стане компасом для пошуку можливостей, порад та інструментів підтримки.
  • Для осіб, чиї близькі/родичі постраждали від насильства, Платформа збільшить обізнаність як взаємодіяти з постраждалою особою, та надасть поради, як не допустити повторної травматизації Вашої близької людини.
  • Для фахівців по роботі з постраждалими від війни Платформа допоможе знайти корисні матеріали для використання у роботі з постраждалими та контакти ключових надавачів підтримки для подальшої співпраці на допомогу громадянам України.
На платформі можна знайти як урядові сервіси, так і ініціативи, створені у партнерстві з громадськими та міжнародними організаціями.
Детальніше про роботу Платформи допомоги врятованим та наявну підтримку, можна прочитати за посиланням