Безоплатний вебінарний проєкт

Хочете навчитись продажам онлайн, щоб розвивати власну справу?
✅ Інформуємо, що з 27 березня по 17 квітня 2024 року Державна установа «Офіс з розвитку підприємництва та експорту» у співпраці з маркетплейсом Prom.ua та платіжним сервісом RozetkaPay проводить набір представників мікро, малого та середнього бізнесу на освітній проєкт «Інтернет до бізнесу доведе: 10 кроків до продажів онлайн».
Страт навчання заплановано на 18 квітня 2024 року.
Під час 10 вебінарів експерти з маркетплейсу Prom.ua та платіжного сервісу
RozetkaPay поділяться експертизою у сфері електронної комерції: що необхідно, щоб стати підприємцем онлайн, як знайти постачальників для свого бізнесу, як правильно вибрати канали збуту, як працювати з асортиментом товарів, як приймати оплату онлайн, що підприємцю потрібно знати про фіскалізацію, як працювати з покупцем, щоб він став постійним клієнтом, інструменти, які спрощують життя підприємцю.
До участі запрошуються представники мікро, малого та середнього бізнесу, а
також ті, хто тільки планує власну справу. Проєкт буде корисний для крафтових
локальних виробників, майстрів, що виробляють власну продукцію тощо, та хочуть продавати її онлайн на всі регіони країни.
З детальним описом проєкту, умовами участі, термінами реалізації та
реєстрацією учасників можна ознайомитися за посиланням ⬇️⬇️⬇️
Контактною особою від Установи для подальшої комунікації призначено
Коломієць Вікторію, консультантку відділу освіти та підтримки малого та середнього підприємництва, електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Друк

gerb sayt2024 © Всі права захищено.
Глухівська міська рада Сумської області