Надання послуг із психологічної допомоги для ветеранів і членів їх сімей

 

Міністерством у справах ветеранів України до Порядку та умов надання безоплатної психологічної допомоги особам, які звільняються або звільнені з військової служби, з числа ветеранів війни, осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, членам сімей таких осіб, постраждалим учасникам Революції Гідності та членам сімей загиблих (померлих) ветеранів війни і членам сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України відповідно до Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, затверджених постановою Кабінету Міністрів України 29 листопада 2022 року № 1338 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 04 грудня 2023 року № 1270) (далі – Порядок та умови) (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1338-2022-%D0%BF#Text) розроблено покрокову інструкцію (інформаційну рамку)
щодо подання заяви в електронній формі для отримання послуги реєстрації в Реєстрі суб’єктів надання послуг із психологічної допомоги для ветеранів і членів їх сімей (далі – Реєстр) (додається).
Інформація щодо того як стати надавачем послуг із психологічної допомоги для ветеранів і членів їх сімей та отримати відшкодування від Мінветеранів розміщено на офіційному сайті Міністерства у справах ветеранів України за посиланням: https://mva.gov.ua/ua/news/yak-stati-nadavachem-poslug-iz-psihologichnoyi-dopomogi-dlya-veteraniv-i-chleniv-yih-simej-ta-otrimati-vidshkoduvannya-vid-minveteraniv
 Водночас з метою надання безоплатної психологічної допомоги для ветеранів і членів їх сімей Мінветеранів впроваджується трирівнева система організації та надання таких послуг, яка дозволить забезпечити швидкий доступ ветеранів і членів їх сімей до кваліфікованої психологічної допомоги.
Перший рівень – соціально-психологічна підтримка та супровід. Другий
рівень – психологічна допомога. Третій рівень – комплексна медико-психологічна допомога, яка надається мультидисциплінарними командами
мінімум з чотирьох фахівців (1 лікар-психіатр та 3 психотерапевти/психологи).
Мінветеранів відшкодовуватиме вартість наданих послуг суб’єктам надання таких послуг:
- юридичним особам незалежно від форми власності та організаційно-правової форми;
- фізичним особам - підприємцям, з якими перебувають у трудових відносинах фахівці;
- фізичним особам - підприємцям, які відповідають вимогам до фахівця.
На другому та третьому рівнях Мінветеранів відшкодовує надавачам вартість наданих послуг, а саме:
- 254,18 гривень (без ПДВ) – на одну особу протягом однієї години роботи одного фахівця із надання послуг в індивідуальній формі – на другому рівні;
- 153 100 гривень (без ПДВ) – глобальна ставка на місяць на одну команду з чотирьох фахівців за умови надання послуг із психологічної допомоги 50 і більше отримувачам послуг протягом місяця – на третьому рівні. Послуги можуть надаватися стаціонарно та/або амбулаторно, та/або дистанційно.
Щоб стати надавачем послуг та отримувати відшкодування від Мінветеранів (другий, третій рівні) потрібно подати заяву до Реєстру через “Кабінет надавача” https://veteranpsycho-help.mva.gov.ua/login.
Водночас Мінветеранів додатково було розроблено покрокову інструкцію (інформаційну графіку) подання заяви в електронній формі для отримання послуги реєстрації в Реєстрі суб’єктів надання послуг із психологічної допомоги для ветеранів і членів їх сімей, яка розміщена за посиланням: https://mva.gov.ua/ua/veteranam/likuvannya-ta-reabilitaciya/centri-z-nadannya-poslug-psihologichnoyi-reabilitaciyi/nadavacham-poslug-iz-psihologichnoyi-reabilitaciyi. Також за даним посиланням розміщено нормативно-правові акти.
З метою якісної реалізації права ветеранів війни та членів їх сімей на безоплатну психологічну допомогу, просимо розповсюдити серед потенційних суб’єктів надання послуг району, відповідні матеріали, що додаються.
Додадок 1 ф.1
Додадок 1 ф.2
Додаток 1 ф.3
Додаток 1 ф.4
Додаток 1 ф.5
Додаток 1 ф.6
Додаток 1 ф.7

Друк

gerb sayt2024 © Всі права захищено.
Глухівська міська рада Сумської області