НАГАДУЄМО ПРАВИЛА ПРОДАЖУ АЛКОГОЛЮ

⯑ На території Сумської області (крім громад, які розташовані в районі проведення воєнних (бойових) дій) щодня дозволено торгівлю всіма алкогольними напоями:
⯑ з 11:00 до 19:00 в торгівельних мережах та кафетеріях
⯑ з 11:00 до 21:00 в закладах ресторанного господарства
На території громад, що розташовані в районі проведення воєнних (бойових) дій, до яких на даний період належить і Глухівська міська рада, дозволено торгівлю:
⯑ Щодня з 11:00 до 19:00 в торгівельних мережах та кафетеріях
- слабоалкогольних напоїв (в тому числі сидру)
- пива
- вина
⯑ Продаж міцного алкоголю в торгівельних мережах та кафетеріях дозволено (як і раніше) лише в суботу та неділю з 11:00 до 19:00.
⯑ Щодня з 11:00 до 21:00 в закладах ресторанного господарства (крім кафетеріїв) всіх алкогольних напоїв.
Нагадаємо: такі умови продажу встановлені розпорядженням голови Сумської обласної державної адміністрації - керівника обласної військової адміністрації від 30.03.2022 № 108-ОД «Про торгівлю алкогольними напоями у Сумській області» із змінами, внесеними розпорядженням голови Сумської обласної державної адміністрації - керівника обласної військової адміністрації від 22.11.2022 № 428-ОД з 24 листопада 2022 року з метою забезпечення громадської безпеки і порядку, а також здійснення обмежувальних заходів з реалізації алкогольних напоїв в умовах правового режиму воєнного стану.