ДНЕМ СОБОРНОСТІ!

Шановні жителі громади!
Сьогодні, 22 січня ми відзначаємо День Соборності України на спомин подій 1919 року, коли було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.
Це була лише одна із сторінок боротьби українського народу за соборність і незалежність своїх земель, продовжується вона і тепер. Бо прагнення розбудовувати незалежну і нероздільну державу було мрією багатьох поколінь українців.
Ми, українці, сильна нація волелюбних людей. Ми любимо свою землю, свій народ, його історію, мову, культуру і традиції. Ми серцем і душею з тими, хто в ці дні боронить нашу свободу на сході України.
Впевнена, що тільки у єднанні і спільній діяльності ми зможемо зміцнюватись і розвиватись. У День Соборності України бажаю Вам добра та щастя, вільного і заможного життя у найкращій рідній Україні.
З повагою Глухівський міський голова Надія ВАЙЛО