БУТИ ЄДИНИМИ

У Глухові біля пам'ятного знаку Героям Небесної Сотні пройшов мітинг з нагоди Дня Соборності України. Міський голова Надія ВАЙЛО, командир військової частини А4590 Володимир ЛОГУШ та заступник командира військової частини А3958 Андрій МОЙСІЯХА у своїх виступах в унісон підкреслили, що століттями кращі сини України боролись за незалежність, об'єднували землі, утримували кордони.
22012022 2
Сьогодні знову війна з одвічним ворогом за власну державу, за право бути самодостатнім великим народом. Тож бути єдиними і вірними Україні - запорука міцності держави.
22012022 3
Присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять всіх полеглих за свободу України.
Разом з представниками громадськості Глухівської громади квіти до пам'ятного знаку поклав голова Шосткинської районної державної адміністрації Віктор ГУБЕНКО, військові, учні ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою.
22012022_1.jpg
22012022