ПОДАРУНКИ ДІТЯМ ДО ДНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

19 грудня в Україні святкують День святителя і чудотворця Миколая, який прославився своєю добротою, чуйністю і допомогою нужденним.
День святого Миколая – це свято віри, світла і добра. Свято, яке виховує культурні цінності, вчить милосердю, великодушності і любові до оточуючих людей.
Напередодні свята відділенням соціальної роботи Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Глухівської міської ради була проведена благодійна акція для дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах.
Для учасників заходу лунали найщиріші побажання: батькам бажали  здоров'я, миру, достатку, родинного затишку, а дітям - зростати здоровими, добрими і щасливими – на радість батькам та від міського голови Надії Вайло вручені солодкі подарунки.
Тож продовжуймо цю гарну традицію, обдаровуймо дітей добром і любов'ю та нехай у всіх малюків повсякчас очі світяться радістю та щастям, а великий Чудотворець вселяє в наші душі надію і віру на краще майбутнє.

За інформацією Комунальної установи
«Центр надання соціальних послуг» Глухівської міської ради