З ДНЕМ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Шановні працівники і ветерани органів місцевого самоврядування, шановні депутати!
07122021
Прийміть найщиріші вітання з професійним святом – Днем місцевого самоврядування.
Насправді це свято об’єднує у громаді всіх людей з активною життєвою позицією, лідерів. Тих, чия хата, як кажуть, стоїть не скраю.
Впевнена, що працівники органів місцевого самоврядування  і надалі залишатимуться завжди мудрими, толерантними, готовими в будь-яку хвилину прийти на допомогу.  Благополуччя і комфортні умови проживання кожного жителя міста і сіл – це наша спільна відповідальність.
Нехай професійність та досвід, творче ставлення до виконання своїх  обов’язків сприяють розвитку нашої громади.
Бажаю всім вам щирої людської поваги, задоволення від роботи, сімейного затишку.

З повагою – міський голова       Надія ВАЙЛО