З ДНЕМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ!

Шановні військовослужбовці!
264385282 432729398237547 3943791879093244367 n
Від імені усієї Глухівської громади щиро вітаємо кожного, хто захищає наші кордони і незалежність із Днем Збройних сил України.
Маємо незаперечний факт: сьогодні, в умовах війни, нашій армії по-справжньому довіряють, її поважають і люблять, бо самовіддано захищає від ворога.
Низько кланяємось кожному українському воїнові за вибір такої нелегкої професії, за мужність і любов до Батьківщини. Ви даєте нам можливість працювати, навчатись, розбудовувати і зміцнювати нашу країну. Ми – ваш надійний тил, українці єднаються навколо армії.
Напередодні свята маємо радість: до Глухова на перепочинок повернувся наш легендарний 16 окремий мотопіхотний батальйон, який майже рік виконував бойове завдання в зоні ООС.
Бажаю всім військовослужбовцям і ветеранам Збройних Сил України залишатись міцними тілом і духом людьми. Нехай ваші сім'ї та близькі будуть спокійні за вас, живуть у мирі і благополуччі.

З повагою – міський голова        Надія ВАЙЛО