ОБГРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ

ОБГРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, ЙОГО ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ТА /АБО РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ
Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, його очікуваної вартості та розміру бюджетного призначення предмета закупівлі:
Капітальний ремонт дороги комунальної власності по вул. Путивльська (окремими ділянками) у м. Глухів Сумської області
ДК 021:2015 код 45233000-9 - Будівництво, влаштовування фундаменту та покриття шосе, доріг  ГБН Г.1-218-182:2011
Ідентифікатор закупівлі  UA-2021-08-11-001423-c
Згідно зі статтею 16 Закону України «Про автомобільні дороги» вулиці і дороги міст та інших населених пунктів знаходяться у віданні органів місцевого самоврядування і є комунальною власністю. Статтею 19 Закону України «Про автомобільні дороги» передбачено, що основними обов’язками органів місцевого самоврядування у частині управління функціонування і розвитком вулиць і доріг міст та інших населених пунктів, зокрема, є: забезпечення безперервних, безпечних, економічних та зручних умов руху транспортних засобів і пішоходів вулицями і дорогами міст та інших населених пунктів; організація будівництва, реконструкції, ремонту та утримання вулиць і доріг міст та інших населених пунктів за встановленими для них будівельними нормами, державними стандартами та нормами.
Відповідно до п. 1.1 розділу 1. Загальні положення Порядку проведення ремонту та утримання об'єктів благоустрою населених пунктів, затвердженого наказом Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 23 вересня 2003 року № 154 (із змінами), роботи з ремонту та утримання об’єктів благоустрою мають бути спрямовані на забезпечення та збереження їх технічного та естетичного стану, підвищення експлуатаційних якостей та продовження їх строків служби.
Згідно з Положенням про управління житлово-комунального господарства та містобудування  Глухівської міської ради, затвердженим рішенням Глухівської міської ради від 27.01.2021  № 107, управління відповідно до покладених на нього завдань організовує роботи та контроль за виконанням робіт з утримання та ремонту дорожньо-мостового господарства, здійснює закупівлю товарів, робіт та послуг необхідних для виконання своїх завдань, у порядку встановленому законодавством.
Технічні та якісні характеристики предмету закупівлі зазначені згідно з вихідними даними та з дотриманням вимог щодо міцності, надійності та довговічності, експлуатаційної безпеки, у т. ч. вимог з питань створення умов для безперешкодного доступу осіб з інвалідністю та інших мало мобільних груп населення; інженерного забезпечення, санітарного й епідеміологічного благополуччя населення; охорони праці; пожежної безпеки; енергозбереження та державних і галузевих будівельних норм ДБН В.2.3-4:2015 «Автомобільні дороги» та ГБН Г.1-218-182-182:2011 «Ремонт автомобільних доріг загального користування. Види ремонтів та перелік робіт».
Технічна специфікація містить заплановані обсяги робіт, відповідно до розробленої та затвердженої проєктно-кошторисної документації,. що пройшла експертизу (експертний звіт №19-0327/01-21).
Очікувана вартість предмета закупівлі становить – 8 591 241,00 грн.  Очікувана вартість закупівлі робіт з капітального ремонту дороги комунальної власності по вул. Путивльська (окремими ділянками) у м. Глухів Сумської області визначається з урахуванням ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва» відповідно до розробленої та затвердженої проєктно-кошторисної документації, що пройшла експертизу (експертний звіт №19-0327/01-21).
Розмір бюджетного призначення предмета закупівлі складає – 8 591 241,00 грн. Розмір бюджетного призначення предмета закупівлі відповідає кошторису управління на 2021 рік (спеціальний фонд) за КПКВК 1217462 "Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок субвенції з державного бюджету", розробленому на підставі рішення Глухівської міської ради «Про бюджет Глухівської міської територіальної громади на 2021 рік».