Шановні захисники і захисниці України!

Від імені усієї Глухівської громади вітаю вас зі святом!
У щирій пошані схиляю голову перед кожним, хто став на захист нашої незалежної соборної держави. Самовідданість і самопожертва українського воїна, який з незламною вірою стоїть за рідну землю, за державність, за свою родину і кожного з нас, сьогодні є нашим безцінним оберегом.
Це свято покликане показати шану до солдат і офіцерів Збройних сил України та інших військових формувань, в тому числі добровольчих, і нагадати, якою ціною нам дістається свобода.
Із серцем, переповненим почуттям гордості, згадуємо патріотів і патріоток, які у різні часи  - від славного козацтва до героїв АТО/ООС – зі зброєю в руках ставали і стають на захист Батьківщини.
Нехай Покров Пресвятої Богородиці оберігає всіх мужніх і небайдужих синів і дочок України! Бажаю всім добра і злагоди, сімейного затишку і благополуччя.
З повагою – міський голова Надія Вайло