ФОРМУЛА ЖИТТЯ

Дихання необхідне для життя і лежить в основі більшості функцій організму, воно є ключем до підтримання фізичного та психічного здоров'я. Звучить надто просто, адже щодня людина у стані спокою робить від 17 280 до 21 600 вдихів.
t c28
Від того як людина дихає, залежить її самопочуття і здоров’я. Стародавні розуміли це, і тому ще тисячі років тому з’явилися різні дихальні практики: китайський Ци-гун, індійська Пранаяма, буддистська система Ваджраяна і інші. Але якщо вірити експертам, більшість із нас дихає неправильно, "надто поверхнево".
Саме тому для слухачів Університету третього віку «Активне довголіття» Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Глухівської міської ради було проведено майстер клас по техніці дихання «Формула життя».
Як дихати правильно, яка користь глибокого дихання для здоров'я розповів Федор Кузнецов, майстер дихальних практик, сертифікований інструктор по методиці Бутейко, який нещодавно переїхав до Глухова.
Всі присутні на майстер класі були в захваті від технік дихання та довго спілкувались і ділились враженнями з тренером.
Згідно інформації
КУ ЦНСП Глухівської міської ради