ФЕСТИВАЛЬ «ПІСНІ, ОПАЛЕНІ ВІЙНОЮ»

23 вересня у Глухівському міському палаці культури відбувся міський фестиваль патріотичної пісні «Пісні, опалені війною».
пісні4
Він був заснований у 2010 році та проводився напередодні Дня партизанської слави. Тоді всі збиралися та співали в дружньому колі пісні Другої світової війни. Але час вносить свої корективи та війна знову увірвалася болючим щемом в серця українців. На сьогоднішній день фестиваль проводиться з метою відродження та популяризації військово-патріотичної пісні, виховання почуття національної гідності, любові до Батьківщини та вшанування учасників АТО та ООС.
Ліна Костенко у своєму творі «Маруся Чурай» стверджувала: «Що нам було потрібно на війні? Шаблі, знамена і … пісні». Вокалісти фестивалю вкотре підтвердили слова відомої поетеси. 18 учасників виконували пісні не лише часів Другої світової війни, а й музичні твори, у яких оспівується героїзм сучасних борців за незалежність України.
З вітальним словом та найтеплішими побажаннями до талановитих виконавців звернулася секретар Глухівської міської ради Людмила Васянович.
пісні3
Усі учасники фестивалю були нагороджені дипломами. А лауреатів нагородили пам’ятними подарунками.
Лауреатами фестивалю стали:
Наталія Тутук (ДНЗ «Глухівське вище професійне училище»);
Тимофій Ткаченко, Софія Никончук (ВСП «Глухівський агротехнічний фаховий коледж СНАУ»);
Анна Покутня (КЗ «Глухівська школа мистецтв ім. Максима Березовського» Глухівської міської ради);
Діана Шелкова (Глухівський навчально-виховний комплекс: дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №4);
Катерина Виходцева (Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка);
Володимир Чонгін (Глухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1);
Мілана Овчаренко (Глухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2);
ансамбль «Ліра» (Баницький навчально-виховний комплекс: дошкільний навчальний заклад – загальнооствітня школа І-ІІІ ступенів);
Микита Сиротенко (Баницький навчально-виховний комплекс: дошкільний навчальний заклад – загальнооствітня школа І-ІІІ ступенів);
вокально-танцювальний колектив «Барви» (Глухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6);
зразковий вокальний ансамбль «Чарівні мальви» (Глухівський ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою).
пісні5
пісні6