«ВЕСЕЛІ СТАРТИ»

До Дня фізичної культури та спорту 13 вересня Комунальною установою «Центр надання соціальних послуг» Глухівської міської ради були проведені спортивні змагання.
cnsp1309
Зранку для слухачів Університету третього віку «Активне довголіття» факультету здоровий спосіб життя відділення надання соціальних послуг в умовах денного перебування працівники відділення  підготували та провели веселу і спортивну естафету «Веселі старти».
cnsp1309 2
Учасники змагалися у п’яти різних естафетах та продемонстрували свої якості в силі, спритності, кмітливості та швидкості. А найголовніше – отримали заряд бадьорості та масу позитивних емоцій. На жаль, були і переможені, і переможці, та як завжди - перемогла Дружба!
cnsp1309 3
В другій половині дня у відділенні «Центр комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю» були проведені змагання серед відвідувачів. Діти продемонстрували вміння якісно та чітко виконувати спортивні вправи.
За результатами змагань учасники отримали грамоти, солодощі та подарунки від міського голови Надії Вайло.
Згідно інформації
КУ ЦНСП Глухівської міської ради