НА ФІНІШНІЙ ПРЯМІЙ

⯑ І не кажіть, що не чули: у Глухівській громаді закінчується робота над Стратегією розвитку на період 2021-2027 роки. За попередніми даними, її проєкт буде винесений на затвердження сесією міської ради вже 24 вересня.
✍️ Всі бажаючі за три тижні вже ознайомились з документом на сайті Глухівської міської ради. Пропозиції, зауваження, рецензії ще можна висловити як в усній, так і письмовій формі в управлінні соціально-економічного розвитку до 22 вересня.
☎️ Тел. 2-60-94
Нагадаємо, робоча група працювала над Стратегією майже 7 місяців.⯑ Міський голова Надія ВАЙЛО неодноразово підкреслювала: громада має розвиватися не хаотично, а цілеспрямовано. Наявність довгосторокового плану розвитку є обов’язковою умовою для участі громади у різних проєктах, у залученні інвестицій. Розвиток громади базуватиметься на аналізі сильних і слабких сторін.
Переходимо за посиланням https://hlukhiv-rada.gov.ua/stratehiya-staloho-rozvytku