«ВІДПОВІДАЛЬНЕ БАТЬКІВСТВО–ОСНОВА ЗАХИСТУ ПРАВ ДИТИНИ»

Проведено захід для сімей, які опинились в складних життєвих обставинах на тему: «Відповідальне батьківство – основа захисту прав дитини»
4 
27 серпня 2021 року відділенням соціальної роботи КУ «Центр надання соціальних послуг» Глухівської міської ради було організовано захід для сімей, які опинились в складних життєвих обставинах на тему: «Відповідальне батьківство – основа захисту прав дитини»,  метою якого було сприяти усвідомленню важливості батьків і сім’ї для повноцінного розвитку дитини, навчити батьків розуміти потреби дитини на різних вікових етапах, формувати навички використання різних методів виховання.
На захід була запрошена головний спеціаліст служби у справах дітей Глухівської міської ради Валентина Топчій, яка розповіла присутнім про відповідальність батьків за неналежне виконання батьківських обов`язків та для закріплення інформації розповсюдила пам`ятку для батьків.
Запрошена психолог КУ «Центр надання соціальних послуг» Глухівської міської ради Оксана Сидоренко провела тренінг на тему: «Усвідомлене батьківство як умова повноцінного розвитку дитини». Під час тренінгу батьки мали змогу взяти участь у різноманітних вправах, переглянути відеоматеріали про вихованню та спілкуванню дітей.
В кінці заходу учасниками було підведено підсумки , що лише материнська і батьківська любов, піклування є гарантом та основною умовою психічного, фізичного, духовного розвитку дитини, адже її самопочуття визначається задоволенням у сім’ї найголовніших потреб: любові та довіри, самостійності, самоствердження та визнання. Саме таке батьківство є відповідальним і усвідомленим.
 
За інформацією КУ «Центр надання соціальних послуг»
Глухівської міської ради

Друк

  Глухів  
gerb sm2017 © Всі права захищено.
Глухівська міська рада Сумської області