«ГЛУХІВСЬКИЙ ТЕПЛОВИЙ РАЙОН» ЗМІНИТЬ ТАРИФИ

Комунальне підприємство «Глухівський тепловий район» повідомляє про намір змінити тарифи на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії для потреб населення, бюджетних установ та інших споживачів.
В зв’язку з підписанням договору на постачання природного газу з ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг», комунальне підприємство «Глухівський тепловий район» Глухівської міської ради має намір переглянути тарифи на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії для потреб населення, бюджетних установ та інших споживачів.
Відповідно до вищевказаного договору ціна природного газу для потреб населення з урахуванням ціни на транспортування складає 7583,89 грн. за 1000м3 з ПДВ, для потреб бюджетних установ та інших споживачів – 11121,38 грн. за 1000м3 з ПДВ. Ціна розподілу природного газу з ПАТ «Сумигаз»  складає для всіх споживачів 1536,00 грн. за 1000м3 з ПДВ.
Розрахункові тарифи на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії  відповідно до споживачів складають:
  • на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання для потреб населення -1663,63 грн/Гкал (без ПДВ) (збільшення на 16,8 %), 1996,36 грн/Гкал (з ПДВ) відповідно.
  • на послугу з постачання теплової енергії для потреб населення – 1996,36 грн/Гкал (з ПДВ) (збільшення на 15 %);
  • на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії для потреб бюджетних установ та інших споживачів - 2136,44 грн/Гкал (без ПДВ) (збільшення на 22,8 %),  2563,73 грн/Гкал (з ПДВ) – на послугу з постачання теплової енергії.
Пропозиції щодо зміни тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії для потреб населення, бюджетних установ та інших споживачів, просимо надавати  за адресою: вул.Києво-Московська,14 або по телефону 2-63-72 у семиденний термін із дня публікації.

Друк

  Глухів  
gerb sm2017 © Всі права захищено.
Глухівська міська рада Сумської області