ЕКСПЕРТНА ТА ІНВЕСТИЦІЙНА ПІДТРИМКА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

До уваги підприємців!
Інформуємо, що в Україні під егідою Організації  Об'єднаних Націй із промислового розвитку (UNIDO) та Партнерства з відновлюваних джерел енергії та енергоефективності (REEEP) працює Private Financing Advisory Network (PFAN) www.pfan.net - глобальна експертна мережа, що забезпечує безкоштовну експертну та інвестиційну підтримку для підприємців.
Основні завдання PFAN – аналіз і доопрацювання проєктних ініціатив із подальшим сприянням залучення інвестицій. Наразі PFAN відбирає заявки в області чистої енергії та адаптації до зміни клімату.
Чекаємо Ваши заявки і пропозицій в області чистої енергії та адатпації до зміни клімату до  06.09.2021 року на електронну скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., або за адресою:
 вул. Шевченка, 4, каб.№8