ПРО ПЕРЕДАЧУ В ОРЕНДУ НА АУКЦІОНІ

Глухівська міська рада має намір передати в оренду на аукціоні:
Частину нежитлового приміщення загальною площею 115,4 кв.м, з будь яким цільовим призначенням, терміном на 5 років за адресою: 41400, Сумська обл.., м. Глухів, вул. Києво - Московська,8, поруч з центром надання адміністративних послуг.
Нежитлове приміщення розташоване на 1 поверсі 5-поверхового житлового будинку з окремим входом, під’єднано до електропостачання та опалення (централізоване від зовнішніх мереж) та потребує проведення поточного ремонту.
Заява щодо оренди подається шляхом заповнення електронної форми через особистий кабінет в електронній торговій системі за посиланням RGL001-UA-20210811-08894.
k m 8
  • Нежитлове приміщення загальною площею 73 кв.м, з будь яким цільовим призначенням, терміном на 5 років за адресою: 41400, Сумська обл.., м. Глухів, вул. Ціолковського,3, поруч з комунальним підприємством «Глухівське бюро технічної інвентаризації» Глухівської міської ради.
Нежитлове приміщення розташоване на 1 поверсі 4-поверхового житлового будинку з окремим входом, під’єднано до електропостачання, водопостачання, каналізації та до опалення (централізоване від зовнішніх мереж).
Заява щодо оренди подається шляхом заповнення електронної форми через особистий кабінет в електронній торговій системі за посиланням RGL001-UA-20210811-10966.
c 8
За більш детальною інформацією, щодо оренди нежитлових приміщень звертатися до управління соціально-економічного розвитку Глухівської міської ради за адресою: м. Глухів, вул. Шевченка,4 каб.№3, тел..: 0(5444)-2-61-16