ОПЕРА У ПАРКУ: ЕСКПЕРИМЕНТ УДАВСЯ

⯑ Організатори мистецьких вечорів під відкритим небом у Глухові пообіцяли продовжити практику долучення до високого мистецтва. Але вже наступного літа.
Вже сам факт звучання шедеврів української сучасної та класичної музики у центрі міста, увага глядачів і гарні відгуки спонукають робити подібні мистецькі проєкти.
Так, більше півтори сотні глухівчан прийшли на вихідних у парк Шевченка, де у суботу звучала музика композиторів-земляків Бортнянського і Березовського, а у неділю – дитяча опера «Лис Микита» композитора Івана Небесного. Звісно, це була грандіозна, красива і складна музика – але це була альтернатива легкій попсі.
⯑Ідея і організація вечорів класичної музики належить Глухівській школі мистецтв ім.М.Березовського (директор Анна МИРОНЕНКО) і Центру культури (директор Олександр ЛАНІН). Ведуча – Алла КОВАЛЬОВА.