КЛАДУТЬ ПЛИТКУ

☝ Міський голова Надія ВАЙЛО тримає на особистому контролі хід робіт з реконструкції парку Шевченка у Глухові. Тут у розпалі укладка тротуарної плитки на кількох доріжках та у самому центрі.
p11082021
- Звісно, що ми плануємо виконати заплановане до 30-ї річниці Дня Незалежності України. Але моя принципова позиція така: займатись показухою ми не будемо, за будь-яку ціну гнати роботи не треба. Нам нелегко дістаються кошти у міський бюджет, тому у першу чергу підрядник має зосередитись на якості роботи, - говорить вона.
p11082021 1
p11082021 2
✅ Нагадаємо, реконструкція парку розрахована на 3 роки. Це вже другий етап, на який з міського бюджету виділено 1 млн грн. Роботи виконує ТОВ «Новбуд-Глухів». Свою частину вже вклали і підприємці Володимир ГРИБ та Олександр ДОБУШЕВСЬКИЙ.