ДЕНЬ СЕЛА - У ВІДНОВЛЕНОМУ ПАРКУ

У Перемозі до Дня села оновили і наповнили життям парк. Це був подарунок і для дітей, і для молоді, і для старшого покоління.
d.s.peremoga
Треба відзначити, що кілька місяців у дитячому парку біля колишньої школи працювали самі жителі Перемоги під керівництвом старости Олександра ПОЛЯТИКІНА.
d.s.peremoga1
Міський голова Надія ВАЙЛО, вітаючи зі святом, запевнила, що Перемога у великій громаді матиме достатньо уваги і подякувала всім за любов до села.
d.s.peremoga2
Привітали жителів села голова Шосткинської районної ради Вікторія СОКОЛ та депутат Сумської обласної ради Тетяна САВЕНКО. Остання передала подарунок від народного депутата Андрія ДЕРКАЧА - вуличні тренажери. Концерт, вулична їжа, безкоштовні дитячі атракціони - свято тривало до пізнього вечора і закінчилось шикарним салютом.
pngwing.com 1