ПО ВІДРЕМОНТОВАНІЙ ДОРОЗІ

⯑⯑❤️ Сьогодні до Некрасова їдуть діти до батьків, артисти з Глухова, уродженці села: тут будуть розваги на цілий день!
n 08082021
Безкоштовні гірки для дітей, концерт, спортивні змагання, куліш і вечірня дискотека вже традиційно входять до програми Дня села.
⯑ А от із приємних сюрпризів – це, безумовно, кілька відрізків повністю заасфальтованої дороги до Некрасова, близько кілометра (2 млн грн виділило ДП «Дороги Сумщини», по 300 тис.грн вклали агрофірма та обласний бюджет).
n 08082021 1

До Некрасова завітала і делегація керівництва громади на чолі з міським головою Надією ВАЙЛО, яка вручила грамоти і подяки, побажала всім гарного настрою. Зокрема, за високий професіоналізм і служіння інтересам громади Почесними грамотами Глухівської міської ради відзначені:
✅ директор Некрасівського НВК Юрій КОЛОМІЄЦЬ
✅ бібліотекар Оксана ПРИХОДЬКО
✅ завідувач ФАП Наталія СОРОКАГолова громади підкреслила, що кожне село – це неповторна атмосфера і рідний куточок, але перш за все це люди, тому Глухівська громада дбатиме про комфорт у кожному населеному пункті.
n 08082021 2
Некрасівців привітали голова Шосткинської районної ради Вікторія СОКОЛ, депутат Сумської обласної ради Валентин ДОБРОВ, староста Надія КЕБЕЦЬ.

pngwing.com 1