ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОЯВУ НЕПРИЄМНОГО ЗАПАХУ

068-426-95-08
❗❗❗ За цим номером телефону цілодобово приймаються повідомлення про появу неприємного запаху у місті.
✍️ Репост вітається, пропозиції приймаються, коментарі уважно вивчаються: почала працювати створена за дорученням міського голови Н.Вайло комісія із вивчення ситуації.
Як повідомив голова комісії Олександр ХРЕНОВ, начальник відділу містобудування та архітектури, зараз важливо отримувати інформацію.
«Щоб аналізувати, шукати збіги, прив’язуватись до напрямку вітру тощо ми маємо фіксувати скарги. Тому звертаюсь до жителів Глухова, які стають свідками появи неприємного запаху, повідомляти про такі факти», - наголошує він. Особливу активність чекають від старших будинків і вуличкомів тих мікрорайонів, де час від часу ввечері і вночі з’являється запах.
ІНФОРМАЦІЮ ПЕРЕДАЄМО:
✅ у коментарях під цим постом
✅ за телефоном (068) 426 95 08
Треба чітко вказати дату, час, місце. Інформатор, залишаючи повідомлення, має бути готовим до того, що з ним вийдуть на зв'язок з метою уточнення. Плануються оперативні виїзди на місце з метою фіксації порушення.
Велике прохання залишати коментарі виключно по темі.
pngwing.com 1