ДЕ БУДЕ ЄВРОДВІР

⯑⛹️⯑ Комісія визначилась із будинком, на благоустрій прибудинкової території якого будуть спрямовані кошти міського бюджету.
В цьому році вибрано будинок №7 по вулиці Ковпака. Наразі уточнюється перелік робіт, можлива участь жителів будинку тощо.
evrodvir 1
✅ Нагадаємо, за дорученням міського голови Надії ВАЙЛО комісія у складі відповідальних осіб міської ради і старших будинків вивчили проблемні питання 86 будинків. З-поміж них було виокремлено 8 багатоповерхівок, а от уже щасливчика вибрали за допомогою жеребкування.
evrodvir 2
За словами голови комісії – заступника міського голови Валерія ГАЛУСТЯНА – вони прагнули якнайпрозоріше вибрати претендента на так званий євродвір, і відпрацювати механізм відбору на наступні роки.
pngwing.com 1