НОВА НОРМАТИВНА ГРОШОВА ОЦІНКА ЗЕМЛІ

⯑ Уже з наступного року зміниться базова вартість землі по місту Глухову і селу Некрасове, що дасть змогу додатково наповнювати бюджет громади. Так, середня (базова) вартість 1 м2 земель міста складає 157,73 гривень в цінах станом на 01.01.2020 року, а по селу - 134,8 гривень.
⯑ Відповідне рішення прийняли депутати на сесії 7 липня з метою регулювання земельних відносин та підвищення ефективності використання земель. Під час доповіді начальник управління соціально-економічного розвитку Людмила СУХОРУЧКІНА повідомила, що Глухів залишався на Сумщині єдиним містом, де нормативна грошова оцінки землі не переглядалась з 2008 року, хоча за законом її треба коригувати кожні 5-7 років.
З 1.01.2022 року цей показник виросте на 14%.
З міського бюджету за виготовлення документації по місту сплачено 45 тис.грн, по Некрасову – 39 тис. грн.
За словами міського голови Надії ВАЙЛО, подібну переоцінку треба робити по кожному населеному пункту, адже від цього залежать доходи громади.
✅ З офіційними рішеннями з цього питання можна ознайомитись на сайті Глухівської міської ради