НОВОСІЛЛЯ

13 травня 2021 р. КУ «Центр надання соціальних послуг» Глухівської міської ради відзначив новосілля, яке відбулось у новій відремонтованій будівлі за адресою: вул. Шевченка, 16-А.
IMG 20210513 101056
На новосілля завітали міський голова Надія ВАЙЛО, керуючий справами виконавчого комітету Лариса ГРОМАК, заступник начальника УСЗН міської ради Зінаїда ПОПОВА, Протоієрей Володимир РЕШЕТНІКОВ, багато гостей, працівників та відвідувачів центру. Гості вітали центр квітами та  подарунками. Звідусіль лунало багато побажань та привітань!

Працівниками центру було  організовано та проведено концертну програму, яку майстерно провела Олена ХРИСТЕНКО. На святковий концерт завітав Народний аматорський ансамбль «Надія» Центру культури та дозвілля, який подарував глядачам гарних, веселих пісень.
IMG 20210513 101121
Також присутні гості мали змогу переглянути виставку робіт майстринь Університету третього віку «Активне довголіття», клубу «Берегиня» та гуртка в'язання «Чарівний клубок» і зробити фото на пам'ять.
Усіх присутніх привітала з новосіллям міський голова Надія ВАЙЛО, побажала  здоров’я, плідної праці та процвітання, а також подарувала вуличні лавки.
Директор центру Тамара ЯРИНА подякувала всім гостям та спонсорам, завдяки підтримці яких, відбулось це свято.
Протоієрей Володимир РЕШЕТНІКОВ з Трьох-Анастасіївського кафедрального собору провів освячення приміщення центру.
Під час свята гостей та всіх присутніх пригощали чаєм, кавою та солодощами.
Ми щиро дякуємо всім, хто допоміг в організації та проведенні цього заходу, а саме міському голові Надії ВАЙЛО, керуючому справами міської ради Ларисі ГРОМАК, заступнику міського голови Валерію ГАЛУСТЯНУ, начальнику УСЗН Руслану ПАВЛЕНКУ, заступнику начальника УСЗН Зінаїді ПОПОВІЙ, директору Глухівського агротехнічного  інституту імені С.А. Ковпака СНАУ Анатолію ЛИТВИНЕНКУ, директору КП  «Глухівський тепловий район» Миколі КОЛОШІ, директору КП "Глухівський водоканал" Володимиру ТАРАСЮКУ, директору КП «Житловий комунальний центр» Владиславу ПАВЛИКУ,  ФОП Віталій САМОЙЛЕНКО.