Запрошуємо на контрактну службу

На сучасному етапі розвитку України актуальним є знецінення її обороноздатності та захист територіальної цілісності. За таких умов, головна увага керівництвом держави приділяється комплектуванню Збройних Сил України.

Грошове забезпечення: на посадах солдатів, матросів, сержантів, старшин - військовослужбовці отримують - 7000 грн./міс.

Матеріальне забезпечення: харчуванням при військовій частині, установі МОУ (обідом або компенсацією за обід по згоді військовослужбовця); цілодобовим харчуванням за рахунок держави під час польових виходів, перебування у добовому наряді.

Соціальний захист: щорічна основна відпустка та додаткові відпустки, безкоштовне лікування в лікувальних закладах МО України, санаторно - курортне лікування.

Вимоги до кандидатів: наявність громадянства України; позитивна характеристика з останнього місця роботи чи навчання; придатність по стану здоров'я; освіта - вища, професійно - технічна або повна середня.

Укладання контракту:

для проходження служби на посадах солдат - 3 роки;

для проходження служби на посадах сержантів - 5 років.

За детальною інформацією звертатись: м. Глухів, вул. Києво - Московська, 31, Глухівський об'єднаний міський військовий комісаріат, каб. № 3, 5.