Скликання першого пленарного засідання тридцять шостої сесії міської ради восьмого скликання

Відповідно до пункту 20 частини четвертої статті 42, частин четвертої та п’ятої статті 46 та частини восьмої статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:
  1. Скликати перше пленарне засідання тридцять сьомої сесії міської ради восьмого скликання  26 квітня  2024 року о 10.00  в залі засідань міської ради.
  2. На розгляд першого пленарного засідання тридцять сьомої сесії міської ради винести питання:
2.1.Про затвердження Плану трансформації мережі закладів загальної середньої освіти Глухівської міської територіальної громади на 2024-2027 роки.
2.2.Про організацію та проведення громадського обговорення щодо ліквідації Полошківського навчально-виховного комплексу: дошкільного навчального закладу-загальноосвітньої школи I-III  ступенів Глухівської міської ради Сумської області.
2.3.Про продовження терміну громадського обговорення щодо ліквідації Дунаєцького навчально-виховного комплексу: дошкільного навчального закладу-загальноосвітньої школи I-II ступенів Глухівської міської ради Сумської області.
2.4.Про ліквідацію філії Будівельнівський навчально-виховний комплекс: дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа I ступеня Глухівської загальноосвітньої школи I-III ступенів №6 Глухівської міської ради Сумської області.
2.5.Про внесення змін до Програми забезпечення заходів мобілізації та оборонної роботи на території Глухівської міської ради на 2024-2025 роки.
2.6.Про внесення змін до Програми підтримки діяльності та розвитку місцевої пожежної охорони у складі місцевих пожежних команд при Комунальному підприємстві «Баницьке» Глухівської міської ради та Комунальному підприємстві «Полошківське» Глухівської міської ради на 2022-2025 роки.
2.7.Про внесення змін до рішення Глухівської міської ради від 22.10.2021№356 «Про затвердження Положення про комплексну систему відеоспостереження населених пунктів Глухівської міської ради».
2.8.Про структуру та чисельність виконавчих органів Глухівської міської ради.
2.9.Про внесення змін до цільової Програми фінансової підтримки комунальних підприємств Глухівської міської ради на 2024 рік.
2.10.Про регулювання земельних відносин.
2.11.Про надання згоди на прийняття у комунальну власність Глухівської міської ради електричного скутера.
2.12.Про прийняття майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області у комунальну власність Глухівської міської ради.
2.13.Про надання дозволу на передачу в безоплатне тимчасове користування майна комунальної власності Глухівської міської ради.
2.14.Про затвердження звіту про виконання бюджету Глухівської міської територіальної  громади за I квартал 2024 року.
2.15.Про внесення змін до рішення Глухівської міської ради від 22.12.2023 №766  «Про бюджет Глухівської міської територіальної громади на 2024 рік».
2.16.Інші питання.
  1. Засідання  постійних комісій міської ради провести  24 квітня 2024 року о 14.00  згідно з порядком денним роботи комісій.