Більше спілкуйтеся з дітьми!

Щороку в Україні виникає тисячі пожеж, на яких гинуть сотні людей, у тому числі дітей. Так, від початку 2016 року на пожежах загинуло вже 11 дітей. Впродовж минулого року в Україні внаслідок пожеж загинуло 66 дітей.

Зазвичай більшість трагічних випадків виникає саме тоді, коли діти залишаються вдомасамі, без нагляду дорослих. Саме тому рятувальники ДСНС України звертаються до батьків з проханням дбати про безпеку своїх дітей.

Тримайте запальнички та сірники в недоступних для малечі місцях, розповідайте їм про небезпеку, яку приховує у собі вогонь! Виховуйте у них навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, тощо. Знайдітьдекілька хвилин на розмову з дітьми про елементарні правила безпеки під час перебування вдома. Обов’язково розкажіть дітям, що у разі виникнення пожежі необхідно терміново сповістити про це дорослих та Службу порятунку за номером “101”.

Пам`ятайте, що життя наших дітей залежить тільки від нас самих!