Рейд з метою запобігання пожежам

У дачник кооперативах м. Глухів, які прилягають до лісових масивів «Сосновий бор», «Берізка», «Калинка», «Кристал»7 квітня 2016 року співробітниками Глухівського районного сектору Управління ДСНС України у Сумській області з представниками ЗМІ газети «Неделя» та «Народна трибуна» було проведено рейд з метою запобігання пожежам в екосистемах, попередження підпалів сухої трави та необережного поводження з вогнем громадянами.

Рятівники роз’яснювали людям, що від пожеж в екосистемах страждає не лише довкілля, а й  всі громадяни. Спалювання сміття супроводжується виділенням у повітря чималої кількості небезпечних речовин. А стихійний вогонь поруч із лісовими масивами може призвести до справжнього екологічного лиха. Для ліквідації таких пожеж потрібно залучати значну кількість рятувальних сил, пального і спецтехніки на тривалий термін.

В рамках рейду при зустрічі з дачниками учасники рейду розповідали їм про важливість дотримання правил «Пожежної безпеки в екосистемах», «Пожежної безпеки в побуті», а також дії під час знаходження незнайомих предметів особливо підчас пахати та земельних робіт. Біли роздані профілактичні   листівки, які в свою чергу були розміщені на інформаційних щитах кооперативів. Дачники в свою чергу запевняли, що будуть дотримуватись настанов вогнеборців та берегти природу й себе від надзвичайних подій.