З усіх питань, що стосуються  порушень антикорупційного законодавства, жителі міста можуть звернутися на «телефон довіри»: 2-53-02, який діє у виконкомі Глухівської міської ради в робочі дніз 8.00 до 17.00 год.

Склад координаційної ради з питань запобігання та протидії корупції та усунення її наслідків на території Глухівської міської ради

Посадовий склад

координаційної ради з питань запобігання, протидії корупції та усунення її наслідків на території Глухівської міської ради

Голова координаційної ради - міський голова.

Заступник голови координаційної ради - керуюча справами виконавчого комітету міської ради.

Секретар координаційної ради - головний спеціаліст відділу з правової та внутрішньої політики міської ради.

Начальник організаційно-контрольного відділу апарату міської ради та її виконавчого комітету.

Начальник відділу з правової та внутрішньої політики міської ради.

Начальник Глухівського відділу поліції ГУ НП у Сумській області (за згодою).

Начальник Глухівського відділу Шосткинської місцевої прокуратури (за згодою).

Голова Глухівського міськрайонного суду Сумської області (за згодою).

Начальник Глухівського міського відділення УСБУ в Сумській області.

Начальник управління соціально-економічного розвитку міської ради.

Начальник Глухівського відділення Шосткинської ОДПІ ГУ ДФС у Сумській області (за згодою).

Керуюча справами виконавчого

комітету міської ради                                                            О.О. Гаврильченко