Вакантні посади

Список вакантних посад у виконавчому комітеті, управліннях та відділах Глухівської міської ради

Список вакантних посад у виконавчому комітеті, управліннях та відділах Глухівської міської ради

1. Начальника відділу молоді та спорту Глухівської міської ради.
  2. Завідувача сектору розвитку сільських територій управління соціально-економічного розвитку Глухівської міської ради.
  3. Начальника відділу контролю за благоустроєм територій управління житлово-комунального господарства та містобудування Глухівської міської ради.
  4. Начальника архівного відділу Глухівської міської ради.
  5. Завідувача сектору з питань інформаційної політики відділу з питань інформаційної та правоохоронної діяльності апарату Глухівської міської ради та її виконавчого комітету.

Професійні та кваліфікаційні вимоги до кандидатів на вищевказані посади керівників відділів / секторів:

громадянство України;

вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста;

вільне володіння державною мовою, знання основних програм роботи на   комп’ютері;

стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років.

1. Головного спеціаліста організаційно-контрольного відділу апарату Глухівської міської ради та її виконавчого комітету.
  2. Головного спеціаліста архівного відділу Глухівської міської ради.
  3. Головного спеціаліста сектору з питань інформаційної політики відділу з питань інформаційної та правоохоронної діяльності апарату Глухівської міської ради та її виконавчого комітету.
  4. Головного спеціаліста сектору з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту та мобілізаційної роботи відділу з питань інформаційної та правоохоронної діяльності апарату Глухівської міської ради та її виконавчого комітету.
  5. Головного спеціаліста сектору фізичної культури та спорту відділу молоді та спорту Глухівської міської ради.

Професійні та кваліфікаційні вимоги до кандидатів на вищевказані посади головних спеціалістів:

громадянство України;

вища освіта не нижче ступеня бакалавра;

вільне володіння державною мовою, знання основних програм роботи на   комп’ютері.

1. Головного спеціаліста відділу комунальної власності та земельних відносин управління соціально-економічного розвитку Глухівської міської ради.

Професійні та кваліфікаційні вимоги до кандидатів на вищевказану посаду головного спеціаліста:

громадянство України;

вища землевпорядна освіта не нижче ступеня бакалавра;

Для участі в конкурсі необхідно подати такі документи:

заяву про участь у конкурсі;

заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

автобіографію;

2 фотокартки розміром 4x6;

копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

копію документа, який посвідчує особу;

копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності);

декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції» за 2020 рік.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається відділом управління персоналом за телефоном (05444) 2-40-69.

Документи приймаються конкурсною комісією в приміщенні виконавчого комітету Глухівської міської ради за адресою: вул. Шевченка, 6, кабінет № 9, упродовж 30 календарних днів з дня оприлюднення оголошення в засобах масової інформації.

Конкурсна комісія виконавчого комітету міської ради

07.01.2021

Вайло Надія Олексіївна