На Сумщині з початку року понад 200 осіб отримали ваучери на навчання

Однією із дієвих послуг служби зайнятості щодо сприяння підвищенню конкурентоспроможності громадян на ринку праці є видача ваучерів на навчання.
Це реальний шанс для громадян певних категорій здобути нову професію чи підвищити кваліфікацію, а роботодавцям – мати кваліфікований персонал.
Ваучер на навчання – це документ встановленого зразка, що дає право на перепідготовку, підготовку на наступному освітньо-кваліфікаційному рівні, спеціалізацію, підвищення кваліфікації у навчальних закладах чи у роботодавця. Для отримання ваучера необхідно звернутись до центру зайнятості.
Повний перелік професій, за яким може бути виданий ваучер:
Детальніше про ваучери тут:
З початку року на Сумщині (станом на 15 травня) 206 осіб отримали ваучер на навчання, з яких - одна з числа внутрішньо переміщених осіб, інші - з категорії старше 45 років. Найкраще спрацювали у Сумській філії Сумського обласного центру зайнятості, видавши 114 ваучерів, Охтирській філії  - 53, Шосткинській філії - 22 ваучери.
Найбільше у такий спосіб проходили навчання за професіями кухар (74особи), електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування (33), електрогазозварник (32), кондитер (21), швачка (15), бджоляр (11).
Якщо є бажання не відставати від життя, оволодівати новими технологіями та сучасними професійними навичками, тоді на допомогу прийде служба зайнятості, навіть якщо ваш вік сягнув 45+.
Уразі виникнення питань звертайтесь на гарячу лінію Глухівського управління Шосткинської філії Сумського обласного центру зайнятості
066-874-41-75

Друк

gerb sayt2024 © Всі права захищено.
Глухівська міська рада Сумської області