Кадри для підприємства готує служба зайнятості

Відбулася традиційна зустріч директора Сумського обласного центру зайнятості Володимира Підлісного із слухачами, які розпочали навчання за спеціальністю «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування» у Центрі професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.
IMG 6577
Вчорашні безробітні виявили бажання набути саме цей фах, бо він найбільш затребуваний на підприємствах Сум. Зокрема, нинішніх майбутніх спеціалістів радо прийме до своїх лав знане далеко за межами регіону підприємство «Сумихімпром».
- Прикметно, що серед здобувачів затребуваної професії є інженер, учитель, працівник автоматизованої телефонної станції, - розповідає директор Сумського обласного центру зайнятості Володимир Підлісний. – Це свідчить про те, що сьогодні робітничі спеціальності набувають все більшої популярності. Фахівці центрів зайнятості ведуть активну роз’яснювальну роботу серед безробітних, аби правильно зорієнтувати доросле населення у виборі майбутньої спеціальності.
IMG 6591
Навчаються електромонтери з ремонту та обслуговування електроустаткування за дуальною системою. Це дає можливість за п’ять місяців підготувати кадри, які так необхідні підприємству.

Друк

gerb sayt2024 © Всі права захищено.
Глухівська міська рада Сумської області