АНОНСИ ПОДІЙ

Список посадових осіб, відповідальних за організацію доступу до публічної інформації

Список посадових осіб виконавчих органів Глухівської міської ради, відповідальних за організацію доступу до публічної інформації

Назва структурного підрозділу Глухівської міської ради П.І.Б Посада

Контактні
телефони

Електронна
адреса

Управління соціально-економічного розвитку міської ради

Головний спеціаліст відділу економічного аналізу та прогнозування 2-60-94 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Управління соціального захисту населення міської ради

Попова
Зінаїда Олександрівна

Заступник начальника управління 2-49-22

Управління житлово-комунального господарства та містобудування міської ради

Сегеда
Марія Юріївна

Головний спеціаліст відділу з житлово-комунальних питань 2-25-02 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Фінансове управління міської ради

Відділ культури міської ради

Самощенко
Олена Михайлівна