Забезпечення достовірності даних про види економічної діяльності згідно з КВЕД

Глухівська ДПІ нагадує, що з 01 січня 2014 року використовується національний класифікатор України «Класифікація видів економічної діяльності ДК 009:2010», затверджений наказом Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики від 11.10.2010 № 457 зі змінами та доповненнями (КВЕД ДК 009:2010), а КВЕД ДК 009:2005 втратив чинність, у зв’язку із закінченням строку його дії (до 01.01.2014).
Внести зміни по КВЕД можливо:
  • У державного реєстратора (зокрема, у ЦНАП).
  • У акредитованого нотаріуса, який має доступ для внесення змін для юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.
  • У застосунку “ДІЯ” (для фізичних осіб-підприємців).
Незазначення актуальних даних про КВЕД може призвести до:
  • Проблем з реєстрацією податкової звітності.
  • Проблем з отриманням ліцензій та дозволів.
  • Зміни системи оподаткування (примусове переведення платників єдиного податку на загальну систему).
  • Проблем з реєстрацією податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних.
Глухівська ДПІ закликає платників податків бути уважними та відповідальними, адже достовірність даних про КВЕД – це запорука успішного ведення бізнесу!