Як записатись в електронну чергу до ЦОП Глухівської ДПІ ГУ ДПС у Сумській області

Глухівська державна податкова інспекція Головного управління ДПС у Сумській області інформує, що платники податків можуть спланувати та організувати свій візит до ЦОП Глухівської державної податкової інспекції, зателефонувавши до Контакт-центру за номером 0 800 501 007 (підменю 6 – записатись в електронну чергу) безкоштовно зі стаціонарних телефонів, з мобільних телефонів - за тарифами операторів мобільного зв’язку, щоденно з 8:00 до 19:00, у п’ятницю     з 8:00 до 18:00 (крім суботи та неділі, звернувшись до чату Контакт-центру Податкової у месенджерах Viber (адреса: Контакт-центр Податкової) чи Telegram (адреса: @DPS_ContactCenter_bot) або відвідавши сторінку ДПС за адресою https://tax.gov.ua/, розділ «Е-сервіси», банер «Контакт-центр», де знаходяться посилання для запису до чат-ботів Viber/Telegram чи за допомогою сканування QR-коду на сторінці.
Використання електронної черги надає багато переваг, зокрема, це економія часу та витрат, відсутність черг, доступність, оперативність, актуальність, дистанційність.
Запрошуємо платників податків користуватися даним сервісом, адже це полегшить процес отримання потрібної послуги без тривалого очікування в черзі.