ЧИМ ЖИВЕ ГРОМАДА

⯑⯑⯑ Про досвід роботи під час війни КЗ «Глухівська школа мистецтв ім. Максима Березовського» на апаратній нараді розповіла директор закладу Анна МИРОНЕНКО.
За час воєнного стану школа мистецтв зіштовхнулась із багатьма проблемами і викликами. Наприклад, у перші місяці повномасштабної війни більше сотні учнів школи виїхали у інші регіони України або за кордон. Одні вирішили припинити навчання, інші – бажали продовжити.
341685801 195693053249728 2515492513602091849 n 1
Педагоги вчились працювати у змішаному форматі, поєднуючи індивідуальні заняття із онлайн-уроками. Облаштували укриття. І учні інструментального, хорового, вокального, хореграфічного відділів та відділу образотворчого мистецтва продовжували активно здобувати мистецьку освіту! За рік кількість учнів досягла довоєнних показників.
⯑ За рейтингом управління культури Сумської ОДА глухівська школа мистецтв займає третє місце серед 36 подібних закладів області. Не останню роль у цьому відіграють призові місця учнів на різних конкурсах.
Середній розмір батьківської плати складає 143 грн, 28 дітей навчаються на безоплатній основі.
За кошти міського бюджету зроблено частковий ремонт даху, замінено 11 вікон, відремонтовано туалетну кімнату. Від благодійників отримано генератор, бас-гітару та саксофон.
За словами А.Мироненко, проведено два Всеукраїнські заходи, один обласний та більше 50 місцевого рівня (в тому числі на підтримку ЗСУ). У планах – подальше просування іміджу закладу, тож у травні плануються III відкритий обласний конкурс юних піаністів ім. Д.Бортнянського, традиційний вуличний фестиваль «Березовський Street Fest» тощо.
336895904 613797506991847 1749135181437350855 n 1
Міський голова Надія ВАЙЛО подякувала колективу школи мистецтв за відповідальне і дуже творче ставлення до роботи, за внесок у розвиток дітей під час війни. Вона дала доручення підготувати пропозиції щодо покращення стану укриття, придбання планшетів для викладачів, оновлення матеріальної бази закладу.
⯑ Серед інших питань наради – продовження весняного благоустрою. Зокрема, обговорювалась можливість суботника на кладовищах, щоб поприбирати на занедбаних могилах.
Учасники наради хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих земляків.