До уваги внутрішньо переміщених осіб та мешканців громади!

Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка організовує проведення безкоштовного мовного курсу для внутрішньо переміщених осіб та всіх тих, хто прагне вдосконалити власний рівень володіння українською мовою.
Курс спрямовано на системне сприйняття минулого, сучасного та майбутнього України, що передбачає вдосконалення творчого і критичного мислення слухачів, формування потреби в постійному інтелектуальному вдосконаленні, у вибудовуванні та втіленні власної стратегії навчання впродовж життя.
Робота запропонованого мовного курсу буде забезпечена досвідченими викладачами кафедри української мови, літератури та методики навчання Глухівського НПУ ім. О. Довженка на волонтерських засадах.
Обсяг курсу: 4 кредити ECTS (120 год)
Форма навчання: дистанційна (платформа Meet\Zoom)
Мова викладання: українська.
Оцінювання/атестація: залік (зараховано/незараховано)
Документ про завершення навчання: сертифікат.
Вартість: безкоштовно.
Інтернет-адреса розміщення опису сертифікованого освітнього курсу: http://nnifi.gnpu.edu.ua/
Координатор – Цінько Світлана Василівна, доцент кафедри української мови, літератури та методики навчання (тел.:0509206075, e-mail:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).