До уваги отримувачів компенсацій по догляду за хворими!

Постановою Кабінету Міністрів України від 23 вересня 2020 р. № 859 «Деякі питання призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі» встановлено, що фізичним особам, які надають соціальні послуги, щомісячні компенсаційні виплати, призначені відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2004 р. №558 “Про затвердження Порядку призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги”, проводяться до дати призначення таким фізичним особам іншої виплати на догляд, установленої законодавством, або до 31 грудня 2022 року.
Таким чином, з 01 січня 2023 року компенсації послуг по догляду відповідно до Постанови 558 виплачуватись не будуть.
Залишається чинною Постанова КМУ від 23.09.2020р. №859 (яка стосується призначення компенсацій по догляду на непрофесійній основі), а також Постанова КМУ від 06.10.2021 №1040 «Деякі питання призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду без здійснення підприємницької діяльності на професійній основі».