ДЯКУЄМО ЗА УВАГУ ТА ПІДТРИМКУ

Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг» Глухівської міської ради 5 квітня від постійних спонсорів отримав допомогу, а саме: дитяче харчування (суміші, каші, йогурти, овочеві консерви, страви швидкого приготування), консерви, макаронні вироби, крупи, різноманітні засоби гігієни, дитячі та дорослі памперси, ліки, дитячі спальні мішки, дитячий одяг, антисептики та інше.
tc1
Так 6 та 7 квітня 50 дітей та осіб з інвалідністю отримали продукти та засоби гігієни, а також 44 особи похилого віку та 12 дітей   отримали вкрай необхідні ліки.
tc2
Батьки особливих дітей щиро дякують небайдужим мешканцям міста, постійним спонсорам нашого Центру, а саме : Простецкому Юрію, Тарасову Богдану, Журбенко Юрію, Гаркавині Сергію, Зимогляд Юрію, Стародубцеву Олександру, Дерезюку Дмитру, Кругляківському Володимиру та Кругляківському Олександру за небайдужість та постійну підтримку навіть у  такий важкий для всіх час.
tc3