ЗВЕРНЕННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ

⚡⚡ Сьогодні вранці Росія розпочала широкомасштабну військову операцію проти нашої держави.
Наші військові роблять усе, аби захистити нас.
У Глухівській громаді прийнято рішення залишити у цей неспокійний час всіх дітей вдома. Всі заклади освіти переведені на дистанційне навчання. Дитячі садочки працювати до понеділка не будуть. Студенти теж залишаються вдома.
Рекомендуємо залишитись вдома всім працюючим, крім медиків і комунальників, які забезпечує життєдіяльність.
Всі керівники працюють. Координуємо свої дії з Сумською ОДА, правоохоронними органами.
☝ Рекомендуємо:
Зберіть документи, гроші, предмети першої необхідності та продукти харчування.
Будьте готові за першої необхідності піти в укриття. У Глухові це підвальні приміщення. Дана вказівка всім керівникам закладів, де у приміщеннях є підвали, забезпечити вільний доступ до сховищ. З самого ранку готові прийняти людей у школах №1,3,4,6, у ВПУ, агроколеджі СНАУ, медколеджі, педколеджі та ін.
Перекрийте газ та воду.
Попередьте про можливу небезпеку сусідів, надайте допомогу людям похилого віку та з інвалідністю.
☝ Не рекомендуємо:
Підходити до вікон, якщо почуєте постріли;
Спостерігати за ходом бойових дій;
Стояти чи перебігати під обстрілом;
Конфліктувати з озброєними людьми;
Зверніть увагу: цивільним людям не варто носити армійську форму або камуфльований одяг.