ЩО РОБИТИ ПРИ НАДЗВИЧАЙНІЙ СИТУАЦІЇ

Як починати готуватись? Про що подбати в першу чергу?
Основні поради - на сайті Глухівської міської ради https://hlukhiv-rada.gov.ua/.../6064-diji-naselennya-v...
⚠️ Також рекомендуємо переглянути інформацію з Telegram-бот "Готовий до всього" про підготовку до надзвичайних ситуацій, який недавно запустили в Україні
У боті зібрана інформація щодо підготовки до надзвичайних ситуацій, а також поради про дії в небезпечних умовах.
У головному меню є такі розділи:
❗️ Як вижити цивільному під час війни – про порядок дій та узгодження спільної стратегії з членами сім'ї;
❗️ "Йду захищати країну" – що робити, якщо ви плануєте брати участь в обороні країни чи вашого населеного пункту;
❗️ ситуації – про те, що означатимуть сигнали, які транслюватимуться різними засобами, зокрема, сиренами та гучномовцями;
❗️ безпека – про те, де шукати фактологічно коректну інформацію та отримати поради щодо її перевірки та поширення;
❗️ Що підготувати та купити – як підготувати дім, як складати рюкзак безпеки, що має бути в аптечці та як подбати про домашніх тварин.
Інформація в боті зібрана на базі, зокрема, пам’ятки для сім’ї “Як діяти у кризовій ситуації” від Волонтерської групи #миготові, брошури "У разі надзвичайної ситуації або війни" від Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки, порадника для цивільного населення “Без паніки! Як вижити, боротися й перемогти під час бойових дій” та декількох матеріалів з українських ЗМІ.
Поширюйте.