ГРА на честь ГЕРОЇВ

⯑ 20 лютого в спортивній залі Глухівського агротехнічного фахового коледжу СНАУ відбулась товариська зустріч з волейболу між командами міст Глухова та Бурині, присвячена Дню Героїв Небесної Сотні.
200220221
⯑ Глухівчан і гостей міста вітала міський голова Надія ВАЙЛО, яка подякувала спортсменам за ініціативу та патріотизм. Вона наголосила, що сьогодні знову наша держава у тривозі, що ворог загрожує вторгненням і окупацією, але ми вшановуємо своїх героїв і готові дати відсіч агресору.
Привітали команди і президент волейбольного клубу імені Костянтина Реви Володимир КОЛТАКОВ та учасник Майдану, ветеран ВК ім. К. Реви Борис МОСКАЛЕНКО.
2002202213
Глухів представляли жіноча команда ВК ім. К. Реви (капітан - Васько Марія) та команда ветеранів клубу (капітани Марія ВАСЬКО та Микола СУГОНЯКО). Їхніми суперниками стали жіноча команда міста Буринь (капітан - Христюк Катерина) та волейбольний клуб «Ветеран» (капітани Катерина ХРИСТЮК та Сергій ЯРОЩУК).
Глухівчани перемогли.
2002202212