ТОП-10 подій минулого року за версією учасників опитування

КРАСИВЕ І КОРИСНЕ: ТОП-10 подій минулого року за версією учасників опитування
Глухівська ялинка і облаштування новорічно-різдвяної ілюмінації зайняли перше місце у списку найбільш помітних, значимих і корисних подій чи заходів. Втім, глухівчани помітили не тільки яскраві вогники: з мінімальним відривом на другому місці - розширення контейнерної мережі для сортування сміття.
Підсумки опитування визначили ТОП-10 активностей, заходів і подій, які залишили слід у 2021 році.
⯑ Придбання штучної ялинки і нова ілюмінація -321 голос
⯑ Розширення активістами мережі контейнерів для роздільного збору сміття - 315 голосів
⯑ Робота міського голови - 276 голосів
⯑ Ремонт скверу Шевченка і Придбання апарату УЗД - по 238 голосів
⯑ Ремонт вул.Путивльської - 212 голосів
⯑ Лижоролерна траса на міському стадіоні - 193 голоси
⯑ Встановлення відеокамер - 189 голосів
⯑ Придбання трьох квартир медикам - 171 голос
⯑ Відкриття сучасного ЦНАПу - 165 голосів
⯑ Лавандова клумба - 154 голоси
Нагадаємо, опитування пропонувало 25 варіантів, кожен з яких був позитивно відзначений.Дякуємо всім за участь в опитуванні.
Символічно, що якраз сьогодні, до речі, комунальники розібрали різдвяне містечко, завершивши таким марафон зимових свят і налаштувавши громаду на робочі будні.