65 НОВИХ ЛІХТАРІВ

У Глухові замінюють ліхтарі вуличного освітлення.
svitlo
65 світлодіодних ліхтаря фірми-виробника Philips мають замінити традиційні лампочки на вулицях Глухова. Їх вже монтують на пішохідних переходах, перехрестях, у інших людних місцях. Наприклад, для створення комфортних умов руху пішоходів три ліхтаря вирішено встановити на вул.Вознесенській вздовж території лікарні.
svitlo2
⯑ «Це буде першим етапом удосконалення вуличного освітлення у місті. Ліхтар коштує приблизно 1,5 тисячі гривень, але з LED-пристроями ми розраховуємо на економію електроенергії близько 20% та й міняти згорілі лампочки будемо рідше. До речі, гарантія там до 5 років. А звичайні лампочки на стовпах іноді потребують заміни щороку. Зі світлодіодними ліхтарями ми матимемо якісне освітлення, яскраве, що важливо для безпеки водіїв і пішоходів. Ми придбали лампи 40 Вт і 60 Вт, то на пішохідних переходах ставитимемо потужніші», - коментує заступник міського голови Валерій ГАЛУСТЯН.
svitlo3
⯑ З міського бюджету на придбання 30 ліхтарів витрачено 46,2 тис.грн. Ще 33 пристрої придбало фермерське господарство «ФОРТУНА-Д» Сергія ДЕМ’ЯНЕНКА, два – подарував уродженець Глухова Олексій МИХАЙЛЕНКО.
Роботи виконує ТОВ «Зеленобуд» у рамках договору утримання системи вуличного освітлення.

Друк

  Глухів  
gerb sayt2021 © Всі права захищено.
Глухівська міська рада Сумської області